Egyéb

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   kozmetikai kellékesek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Birkin22, Módosítva: 2016. december 1.

Lelőhely:   kozmetikai kellékesek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Különleges minőségű elasztikus gyanta, mely vékony filmrétegben felhordva is tökéletes eredményt biztosít. Spatulával vagy kézzel visszük fel, eltávolítása is kézzel történik, lehúzócsíkra nincs szükség. Különösen ajánlott bajusz, szemöldök, hónalj és bikinivonal gyantázásához, illetve minden olyan területre, ahol a kívánt forma nagy pontosságot igényel. A Brazil bikinigyanta titándioxidos jellegű, így tulajdonságai erősebb szőrzetnél jobban érvényesülnek.

Birkin22

2016. november 30.

Ez a gyanta az eddig legjobb, amit használtam. Az illata kicsit büdi, viszont nagyon kíméletes a bőrrel, de a szőrt eltávolítja. 500g-ot 2290 Ft-ért vettem a fodrászkellékesben, szerintem innentől kezdve ehhez fogok ragaszkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.