Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2012. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Többféle illatban.

mili

2013. március 24.

A pasik nagy mániája húsvétra felvásárolni a lehető legbüdösebb kölniket, vagy nem is tudom minek lehetne nevezni ezeket a bűzbombákat. Olcsók, így tökéletesen megfelelnek pár spriccelés elejéig, de csak addig amíg nem én vagyok a célpont, mert én kicsi korom óta menekülök a locsolkodók elől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 24.

Dana1983

2013. március 23.

Nálunk húsvétkor mindig, mindenki ilyenekkel locsolkodik. :-( Sajnos...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

Nálunk húsvétkor mindig, mindenki ilyenekkel locsolkodik. :-( Sajnos...

Jelizz

2012. november 30.

Húsvétra használjuk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

Húsvétra használjuk :D

bandita

2012. november 26.

Már előre hányingerem van a Húsvéttól, mivel ilyenkor az az érzésem, hogy a világ összes szemetét rám fújják-öntik-locsolják a férfiak.
Most egy vagy öt csillagot adjak neki??Mint locsolókölni, állatira hatékony, engem vallatni lehetne ezekkel a kölnikkel bármikor, bárhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 26.