Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bnemrita, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hatásos fertőtlenítő oldat, szájvíz, amely segít tisztán tartani a szájüreget. Hosszú ideig kellemes leheletet biztosít. Anthium – dioxidot tartalmaz – eltünteti a kellemetlen leheletet, és a fogakon található lepedéket. Erős antibakteriális és fertőtlenítő hatású, mely 40× hatékonyabban likvidálja a baktériumokat, mint más fertőtlenítő szer. Nagyon jó fertőtlenítő hatású belső használat esetén is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bnemrita

2014. szeptember 25.

Szerintem kifejezetten jó szájvíz, csak drága, és én csak "naturboltokban" látom. Nem tudom, miért "extra strong", mert igazából nem is csíp, de fogmosás után hülye szó, de utófertőtleníti a szájat és az ínyemet. Nem 5, de 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 25.