Egyéb

Ár:   1910 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yubiri, az összetevőket feltöltötte: Moncsy199, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   1910 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ifjúkori szemölcs kezelésére. Orvosilag alkalmasnak talált, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény.

Összetevők: 10 ml vizes oldat, 1g alma sav, 1g citromsav-monohidrát, tisztított víz, nátrium-tetraborát, metilcellulóz

Aadrii

2018. október 13.

A kiírtnál magasabb áron vásároltam meg, és sajnos egyáltalán nem hatott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

A kiírtnál magasabb áron vásároltam meg, és sajnos egyáltalán nem hatott.

Hecate

2018. április 28.

Tiniként használtam: Nem minden szemölcsömre, de volt amire hatott. Nem mar nagyon, az illatával sincs gond. Viszont kis adag borsós áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Solya30

2017. február 14.

Egyértelműen 5*! Bőrszínű, egyenetlen felszínű szemölcseim voltak a nyakamon, amiket reggel és este kentem be vele. Kisebbek lettek és 2-3 nap elteltével leestek maguktól. Használat közben kicsit csíp, de hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

ingyombingyom

2015. június 28.

Hát nem tudom. Almasavval és ecetsavval dolgozik " ifjúkori szemölcsre" ajánlják. A fiamnál bevált. A lányomnál is előjött egy , most azzal kenegetjük hetek óta de nem teljes az eredmény, igaz kisebb lett de még mindig megvan és érzékeny is a szemölcs. Előnye hogy természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 28.

Yubiri

2013. október 6.

Hatásos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

Hatásos!