Egis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Méregtelenítésre, pattanások és mitesszerek eltűntetésére javasolt, de számos gyógyító hatással rendelkezik.

Luller

2015. január 27.

Én fogfehérítésre szereztem be, ma próbáltam először. Az eredmény már most látszik, de ahol utána olvastam, illetve amilyen videókat megnéztem ezzel kapcsolatban ott kb. két hetet mondanak látványos eredményre. Azt nem tudom, hogy két hét hogy jön ki ha ezt a módszert is csak hetente egyszer ajánlják, ez alapján két használat után már szépen csillogó, fehérek lesznek a fogak. hm... na ezt majd meglátjuk. De azt biztosan mondhatom, hogy azon kívül, hogy nagyon mókásan nézel ki a művelet közben - kissé horrorisztikus, ne ijedjen meg, aki próbálkozik :D - azon kívül tényleg szépen tisztít és elveszi a rossz lehelletet, ami egy belilahagymázott este után, másnap reggel nem egy hátrány. Ellenben a fogkrémekkel, amik csak megbolondítják a hagyma szagot egy kis menthollal :) Összegezve tehát: én kipróbáltam fehérítésre, egyelőre bevált, de nyilván egy alkalom után azért nem kell vakító fehérségre számítani. De ahogy azt jól tudjuk, türelem tornaterem, vagyiiiis rózsát :) Írok majd a következő fehérítés után is a tapasztalatokról. A pakolást az itt írt ötletek alapján ki fogom próbálni !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.

Matilda

2014. november 22.

Arcmaszkhoz vettem, azt hiszem 910 Ft volt a 40 db tabletta. Én pici vizet teszek a tablettára, megvárom míg szétmállik, aztán teszek hozzá mézet plusz annyi kurkumát és fahéjat, hogy kenhető állaga legyen. Szeretem minél hosszabb ideig rajt hagyni, van hogy 1,5 órán át fent van. Utána lemosom és kicsit hidratálok. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, rögtön utána látszik, de hosszútávon is jó a hatása. Féltem, hogy majd beleül a pórusaimba a szén, de ha alaposan lemosom, akkor szerencsére nem tömíti el. Nagyon sokáig elég lesz ez az adag, de ha elfogy, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Tánya88

2014. november 17.

Aki küzd pattanásokkal és/vagy gyakori hasmenéssel, annak igen jó barátja :D Csatlakozom az előttem szólóhoz, kegyetlen ára van. Ha mondjuk Kárpátalján kirándul valaki, ajánlatos beszerezni a kinti széntartalékokból, akkora mennyiség, amely kb. 100 egises széntabinak felel meg, az kint 500 ft...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

riskababa

2014. február 2.

1 tabletta orvosi szén + natúr joghurt + méz + kávé
10-15 percre
pattanás leszárító és pórusösszehúzó!
még csak egyszer próbáltam, de nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

1 tabletta orvosi szén + natúr joghurt + méz + kávé
10-15 percre
pattanás leszárító és pórusösszehúzó!
még csak egyszer próbáltam, de nagyon jó :)

BlackBetty

2013. július 19.

Régebben a széntablettát én is használtam az egyik pakolásomban, sőt, néha még most is el szoktam készíteni, mert nagyon jó hatással van a bőrömre. Kell bele egy nagyon kicsi méz, joghurt, kávézacc és 2 széntabletta, 20-30 perc után mostam le.
Ez a kedvenc pakolásom, nagyon szépen levitte a gyulladásokat, másnapra leszárította a pattanásokat. Heti kétszer, háromszor használtam, igazi csodaszer volt számomra.
Mostanában már szerencsére nincs annyi pattanásom, de hetente még most is használom egyszer, megelőzésképpen és radírként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

matine91

2013. május 7.

Arcpakolásként használom mézzel elkeverve, kb. 20-25 percig hagyom rajta és az eredmény egy üde és tiszta bőr! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.