Egyéb

Ár:   41 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. július 24.

Ár:   41 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: fekete ribizli levél, frézia

Szívjegyek: rózsa, jázmin, barack

Alapjegyek: fás jegyek, fehér pézsma, moha

Yeticica

2020. december 17.

Ne hallgassatok rám, első viselés után írom amit írok.
Konnycsorditoan gyönyörű, lágy rózsás illat ez a párizsi rózsa! Fiatalos, gyümölcsös, mégsem bohókás, leheletnyit szappanos, mégsem öreges, ne adj isten, nyanyas, ellenben végtelenül elegáns. Mégsem karotnyelt. Jjajj csak hebegek habogok itt.
Bevallom, nem zsánerem a rózsa mint fő jegy,. A világból ki lehet kergetni a bolgár rozsaolaj illataval (en is azon nemzedék tagja vagyok, akinek anyukája/nagyija/nenikeje, szomszéd nenije rejtegetett egy diszesen faragott fa parfumos dobozkat, benne azzal a rettenettel).
Elképesztően változékony illat rajtam!
Az elején gyumolcsosnek/fanyarnak érzem, kiderült, ez a frezia é a kasszisz, aztán rózsás gyumolcsosnek, majd rózsás ibolyasnak tunik, aztán ugynaez plusz szappanbuborekok, majd a leszaradasaban van valami egészen megfoghatatlan jegy. Leheletnyit földes, de nem úgy mont a pacsuli, talán a moha lehet. Kicsit sajnálom, hogy 1 ora alatt eltűnnek a viragok, vagyis inkább összeolvadnak az alapokkal, imádnam ha megmaradt volna a friss, ude rózsás rész.
Ha csak meglibben körülöttem, mennyei, viszont ha belefurom az orrom az illatba (nagyon nem kell, elég intenzív!), Akkor ott van ez a kis huncut jegy...
Az egyik legszebb tavaszi viragcsokor amit valaha szimatoltam!
Updatekek még, most szivesen fujom még n anapokban mert hiába tél van, bent kuckozunk nonstop a 25 fokos házban... Akár tavasz is lehetne 😉

Up: így még 2-szeri nekifutásra a véleményem változatlan. Szepsegesen megkomponált illat, amiben most már érzem a (mézes) barackot is. Talán tőle edesedik fokozatosan. Banatomra. Én a rózsát kevésbé édesen kedvelem csak. De lint mondtam, ne hallgassatok rám, átver az orrom, nekem ez továbbra is ibolya illat inkább, mint rózsa!
A tartása dicséretes, ruhán 2 nap múlva nagyjából ugyanúgy illatozik, mint amikor rákerült (torcsibe toroltem a felesleget kifujas utan, mert csordogált a parfüm, azt meg nem bírom).
Marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Ne hallgassatok rám, első viselés után írom amit írok.
Elképesztően változékony illat rajtam!
Az egyik legszebb tavaszi viragcsokor amit valaha szimatoltam!

Marad a 4 csillag.