Egyéb

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timcso, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 3500 , Eladó: Myrtle
Állapot: Használt, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes, posta, foxpost
Audrey80

2018. november 3.

16 ml lakkot kapunk egész olcsón, nagyon jó az állaga, könnyen kezelhető, csillog-villog a lakk, bár az ecset elég kemény, mégis nagyon jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

vivuss87

2017. február 7.

Nagyon nagyon tetszik a lakk, igaz sokáig nem voltam oda a márkáért. A Large holo Butterfly csodaszép lila van meg nekem, ami kicsit hasonlít a Picture polish pandora lakkra, csak nagyobb holokkal. Csodásan csillog, villog fedőlakk nélkül is. 3 rétegben kentem de 2 rétegben már megfelelő lehet. Elég hamar szárad. Az ecsete viszont fura, kicsit ormótlan, nem szépen kidolgozott. Ennek ellenére jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.