Egyéb

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Clementine95, Módosítva: 2016. január 22.

Lelőhely:   Nailland, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Professzionális orosz körömlakk.

El Corazon Kaleidoscope Spring No 06 Körömlakk
Ár: 700 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 1-2 alkalommal próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

bernadettu

2020. augusztus 9.

Nekem egy narancssárga van meg, gyönyörű színe van és két rétegben fed de másnap elkezd lepattogni, kopni.
Csak oroszul van rajta felirat, és egy dátum.
Kíváncsiságból rákerestem hogy van oroszul a lejárat dátuma és ugyanazok a karakterek mint ami az üveg hátulján van.(2018-ban lejárt).
Sajnos emiatt nem hiszem hogy több lakkot vennék a márkától, a lakkot azért nem fogom lepontozni, gradienthez pont jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Csak oroszul van rajta felirat, és egy dátum.