Egyéb

Ár:   1440-3690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Ár:   1440-3690 Ft
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Speciálisan nyomdázáshoz kifejlesztett körömlakkok.

Amadea

2016. október 30.

Imádom az El Corazon multikróm nyomdalakkjait, hihetetlenül gyönyörű színük van, elképesztően pigmentáltak és nagyon könnyű velük dolgozni. Akit az áruk tart vissza (3290 Ft), gondoljon arra, hogy ezek a lakkok önmagukban, az egész körömre felkenve is működnek - talán velük a legegyszerűbb látványos manikűrt varázsolni. Nekem a zöld-arany Egyptian Scarabeus a kedvencem, képes lennék mindenre rányomdázni, de az Enchanted Forest a legnépszerűbb, ő vonultatja fel a legtöbb árnyalatot: kék-zöld-lila, és hihetetlenül erősen shiftel, gyakorlatilag a három szín egyszerre van jelen. A rezes-bordós-arany Mysterious Mars is nagyon szép (leárazva képtelen voltam ellenállni neki), az Egyptian Scarabeuson különösen jól mutat a harmonizáló színviláguk miatt.
A márka fekete és fehér nyomdalakkjaihoz még nem volt szerencsém, de amint elfogynak a pici Mundók, kipróbálom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Lina14

2016. október 11.

a mysterious mars lakk van meg, ami egy piros-sárga-zöld átmenetes duokróm lakk. elég intenzíven lehet vele nyomdázni, gyorsan szárad és sima lakként is használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.