Egyéb

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Mano74, Módosítva: 2017. május 2.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Fűszeres illatú, krémes, kiemelten ápoló szappan extraszűz oliva olajjal, babérolajjal és parajdi sóval. Kissé visszafogott a habzása, és jellegzetesen fűszeres, meleg illata van, amit a 20% babérolaj kölcsönöz. Hozzáadott illatanyag, és színező nélkül készült, az egyik legápolóbb, legkíméletesebb szappan, amióta szilárd szappant készítenek ezen a kontinensen.

Aleppo egy szír város, innen származik ez az ősi recept, az első szilárd szappan receptje, mely meg lett fűszerezve egy kis parajdi sóval. Kifejezetten problémás bőrűeknek, vagy a fűszeres, meleg illatokat kedvelők számára alkalmas a bőr és a haj ápoló megtisztítására.

Az oliva olaj kiválóan hidratál, rugalmassá teszi a bőrt és késlelteti a ráncok kialakulását is, a babérolaj antibakteriális, nyugtató hatása kiváló kiegészítője az olívaolaj bőrfunkciókat szabályozó szerepének. A parajdi só 84-féle ásványi anyagot tartalmaz, valamint természetes Őstengeri iszapot, amik a bőrön antiszeptikus, összehúzó hatásúak. A szappan tartalmaz nyers nádcukrot is, ami azon kívül, hogy nagyobb habot eredményez, fertőtlenítő hatású. A szappan nem tartalmaz állati eredetű összetevőt, tehát vegán. A szappan kezdetben világos zöld színű, majd idővel keretesen barnul. Ez természetes folyamat, mely hónapok alatt zajlik le, és a minőségét nem befolyásolja.

Mexx88

2020. április 2.

Nagyon jó natúrszappan. Többfélét próbáltunk már Zsuzsi szappanjaiból és mindegyik valóban jó! Szeretjük őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

masnis

2018. szeptember 1.

Tusfürdő helyett használtam, és néha arcot is ezzel mostam. Szerettem, klassz kis natúr szappan. Sokáig kitartott morzsálódás és mállás nélkül, gyengéd volt a bőrömhöz és nem szárította. Csak azért nem vettem újra, mert szeretek kísérletezni, most éppen egy másik szappant használok, szintén az Életvirág márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.