Elie Saab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Elie Saab Le parfum EDP-jének frissebb változata.

Kiadás éve: 2012

Alapjegyek: vetiver, rózsa, méz

Szívjegyek: narancsvirág, gardénia

Fejjegy: mandarinvirág

Ziggytwig

2018. augusztus 16.

Nekem ez túlságosan egyszerû narancsvirág illat, de ettôl fûggetlenül jól van összerakva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Hlilla63

2018. augusztus 7.

Ez számomra egy igazi nyári illat, érzéki és vidám egyszerre, jókedvem lesz, ha magamra fújom. Mintha egy marokkói kertben sétálnék, egzotikus virágok között egy meleg nyári estén. Keleties varázslat. Sajnos rajtam nem túl tartós, de így is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Milva07

2018. január 14.

Update: Megtartom magamnak. Anyósom kap valami mást (megérdemli :) ) Ez az illat rajtam nagyon finom, tearózsás-mézes, ha ez van rajtam, drága nagymamám féltett rózsakertjébe röpít vissza az idő. Kedves, megnyugtató, boldog érzés. Jó ott lenni....Nem a legtartósabb, de a szép emlékek 5 csillagot érnek. És megrendeltem a nagy üveget. Mea culpa....
Vásárláshoz kaptam mintákat, egyből 5 db-ot. Elég lett volna egyet küldeniük, mert nem fognak meggyőzni, hogy ez az EDT kell nekem. Nem rossz, sőt.. Igazi biztonsági játékos: kellemes, nem tolakodó, jókislányos komfortillat. Ami, ugye, nem én vagyok. De mindenképpen ajánlom azoknak, akik szeretik a kiszámíthatóan népszerű, és/vagy nem megosztó illatokat. EDT létére tartós, erre nem lehetett panaszom. Anyós fog örülni, úgy is bármit, ismétlem bármit képes magára applikálni :) Jóindulatú négyeske :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

angelina69

2017. július 20.

Valamiért ez még kimaradt a jóból. Mikor Armani T. kipróbáltam, ő is akkor került sorra. Először szintén blatter. Szép, elegáns, visszafogott, ezek a jelzők ugrottak be a blatter szimatolása során. A narancsvirág sem erőszakoskodik benne, hanem szépen elsimul, lehet, a gardénia krémességének hála. Aztán legközelebb ezt is magamra fújtam. Érdekes módon ez rajtam szinte semmit sem változott. A leszáradásában inkább a vetiveres-rózsa került előtérbe, egyébként lágy virágillat uralta az egészet. Inkább tavasszal vagy szép napsütéses időben tudnám elképzelni, mert árad belőle az energia. A sok jó dolog ellenére ez az illat nem varázsolt el. Az a szép-szép, kellemes is, de olyan "van már ilyesmi nem is egy" kategória. Az is lehet, hogy egyszerűen csak sok benne a virág, persze csak nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

Zsül

2017. április 26.

Kicsit megkeveredtem vele rendelésnél, mert azt hittem az EDT is jázminos, aztán láttam, hogy itt a narancsvirág van kiemelve a mézzel :) De ettől függetlenül nagyon megtetszett, sőt egész rákaptam a narancsvirágos illatokra, ez meg az YR Nerolija után. Ez még egy fokkal szebb, frissebb és szikrázóbb benne a narancsvirág az első órákban, aztán a méhviasz szépen letompítja, de ez még mindig rendben van az orromnak. Viszont rajtam nem valami tartós, jó sokat kell elfújkálni, hogy érezhető legyen. Viszont a kolléganőket nem zavarja a kis irodában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Masnuci

2017. február 12.

Üde, tavaszi-nyári változata az Edp-nek. Míg abban a narancsvirág és a méhviasz dominál, ez könnyedebb, virágosabb vonalat képvisel. Érdekes, hogy én is gyöngyvirágot vélek felfedezni benne. Nekem olyan "kisasszonyos" fiatalos illat, én inkább maradok a nehezebb, "asszonyosabb" edp-nél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

Mandel

2016. augusztus 1.

Egy minim van belőle....... rajtam elsősorban friss, virágos illatként jelenik meg. Itt többen jázmint írnak, én inkább gyöngyvirágosnak érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 1.

krémparádé

2016. május 14.

Ma jutottam hozzá egy mintához, kifújtam, szagolom, első gondolat: te jó ég, én ezt a mézes jázminillatot nagyon ismerem...második gondolat: ilyen van nekem! Mi? Melyik? Jah, Avon Riviera Goddess. Ikrek. Sok(k).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

ancsababa1982

2016. január 6.

Nagyon tetszik! 2 hete használom, az én bőrömön tartós is, nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Nagyon tetszik! 2 hete használom, az én bőrömön tartós is, nagyon nőies illat.

egyedszilvi

2015. december 27.

Finom,bajos illat.Bár nekem abszolút nyári,vagyis nyáron használtam.Másabb,mint az edp,lágyabb,viragosabb... tartóssága ugyanolyan tökéletes.A mez szintén kierezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 27.