Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV/ LED fény alatt kötő leoldható géllak. Rengeteg színben kapható, több termékcsaládja van, szatén, csillámos, metálfényű, ONE Step lakkok stb.

edeena91

2018. február 25.

Ebayről szoktam rendelni fillérekért, az utóbbi időben már csak ezt a fajta géllakkot használom, nekem nagyon bevált! Szuper tartós, nem pattog vagy válik le, 3 hetet simán kibír, és nagyon szép színekben kapható. :) A piros árnyalatok amiket eddig próbáltam sajnos nem olyan intenzívek mint szeretném és több rétegben kell felkenni, de a többivel eddig semmi gond nem volt, 2 réteg tökéletesen fed. Mindenképp újravevős nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Vicus

2017. szeptember 29.

Fekete üveges fedőlakkot használom, nagyon tetszik eddig, bár még csak egyszer használtam. Szép a fénye, szuper az ecsete és az állaga is. Ennyi pénzért egy csoda, mert az előző fedőlakkom sem tud többet, és az 1800 forint volt.. Update: Mégis többet tud a drágább :D Többet használtam őket az első véleményem óta, és bizony ennek kevésbé szép a fénye, és hamar megkopik.
Fehér és bordó színek is megvannak még belőle, különösebb baj nincs velük, csak az, hogy min. 3 réteg kell, hogy rendesen fedjenek :( Ez pedig igencsak megnöveli a géllakkozás elkészülésének idejét.
Viszont amennyiért be lehet őket szerezni pl. aliexpressről, otthoni használatra nagyon szuper, de szalonban nem dolgoznék ilyenekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

manobeka

2017. szeptember 4.

Nekemmár egy tucat van belőle..de én az Aliexpressről rendelem, ott olcsóbb. Ragadósabb az állaga mint az átlag gél lakknak és vannak különbségek köztük. Ajánlatos úgy beírni a keresőbe, hogy utána tesszük a shellac jelzőt. Azok nagy kiszerelések és mások és azok kifogástalan minőségűek állagra is,minőségre is, ugyanez van a HNM géllakoknál is, a shellack színek kiváló minőségűek. Ajánlom még a Fairy glow neon bling csillogó gél lakkjait, fantasztikusak!

UPDATE: Már áttértem egy másik márkára, mert ahhoz képest ez nem olyan jó. A CANNI és VENALISA gél lakkok kicsit drágábbak , de gyönyörűen terülnek, intenzívek a színek, soha nem volt gond még a szállítással, minőségileg jobbnak találom, állagra is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

mvikus

2017. június 30.

Aliexpressről rendeltem, tökéletesen meg vagyok velük elégedve (a holografikus csillámosból van kettő). Szuper tartósak, szépen lehet velük dolgozni, csak a lenövés miatt szoktam leoldani. Tervezek még venni belőle több színt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

Ennie86

2017. március 21.

Ajándékba kaptam ezekből a lakkokból pár darab színváltósat (az a gyengém). Elég sűrű az állaga, viszont szépen terül. Tartósságát tekintve szerintem bírná a 3-4 hetet is. Nem pattogzik és púposodik fel. Én bátran ajánlom bárkinek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Timcsi91

2017. március 4.

Fedése és tartóssága megfelelő. Ennél nem is kell több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Fedése és tartóssága megfelelő. Ennél nem is kell több.

dori96

2017. január 7.

A 10ml-es kiszerelésekből van meg több nude árnyalat. Nagyon szép színek, jól fednek, jó az állaga, jó az ecsete... Átszámítva 420 forintért vettem.. Nagyon megéri, ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Anett0707

2016. július 29.

Szintén külföldről szereztem be. 7ml kiszerelésétől eléggé megijedtem, de nem kellett volna. Annyira intenzív szépen fedő színe van, hogy csodálatos. Az ára pedig az itthoni viszonylatohoz képest 10* is megérne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

plussmacika

2015. szeptember 20.

ebayről rendeltem, 7ml-es kiadásban. nagyon olcsó volt, de amíg nem próbálja ki az ember, nem tudja, milyen lehet. nekem teljes mértékben bevált, nem pattog, nem válik fel. amikor új körmöt csinálok magamnak, egyedül a lenövés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

lysza1985

2015. szeptember 9.

Ez egy olcsó kínai márka tudtommal, tele vele az ebay, gondoltam kipróbálom. Nagyon tartós, 2 hetig se pattant le, kicsit büdös, de szép a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.