Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: conradkollmann, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

2011-ben készítték, a gyártó leírás szerinte orientális illatal van dolga a vásárlónak, Zólyomi Zsolt alkotta.

"Az ősi arab szó egy erős, nyíltszívű és bátor uralkodót rejt. Citrusok és a tenger frissessége, a sivatagi rózsa hűs karcossága.
Tengeri jegyek, bergamot, mandarin, gyönyvirág, írisz, jázmin, levendula, cédrus, ámbra, pacsuli, pézsma és sivatagi rózsa akkord."

conradkollmann

2014. augusztus 18.

Egy ismerősöm kapta karácsonyra ajándékba. Először azt hittem valami olcsó gagyi, de utána néztem és kiderült drága illatszerről van szó. Nekem személy szerint nem jön be. Van benne valami émelyítő és irritáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.