Egyéb

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: brunette, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Emla krém egy könnyen használható helyi érzéstelenítő krém, ami segít a tűszúrás okozta fájdalmat enyhíteni. Használható otthon egy órával az injekció előtt. Az Elma krém használható babáknak, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt.

bb00111

2021. április 8.

ez tényleg egy csodaszer, nem gondoltam volna, hogy tényleg SEMMIT nem lehet érezni a vérvételből! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Magdibaba84

2020. október 2.

Kislányom miatt szereztem be több adagot is, mivel egy komolyabb betegség miatt pár éve a kivizsgálása (többek közt) rendszeres heti vérvételekből állt. Azóta is rendszeresen használjuk, 3 havonta járunk vérvételre, immár 3 éve a legjobb barátunk :) Illetve azoknak is nagy segítség, akik naponta kénytelenek szúrni gyermeküket, az elején segít a félelem eloszlatásában, én is segítségül hívtam a kezelés megkezdésekor, és oltások alkalmával is használjuk. Szóval, a legjobb! Pharmaexpressznél pár nap alatt beszerzik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

KBriszti

2018. április 4.

Vérvételekhez használtam és valóban semmit sem éreztem, teljesen és tökéletesen érzéstelenít ez a krém. Itthon nem kapható, de a Keletinél lévő pharmaexpressz gyógyszertárban meg lehet rendelni telefonon és pár napon belül átvehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

FrauNika

2015. június 14.

Jó kis krém! Tetoválás elôtt használtam sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 14.

Jó kis krém! Tetoválás elôtt használtam sokat segített.

brunette

2013. április 5.

Helyi érzéstelenítéshez használatos, könnyen kenhető, felszívódó termék. Tűvel történő beavatkozások előtt kifejezetten ajánlott, hatásos érzéstelenítő krém, gyermekeknél is alkalmazható. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 5.