Egyéb

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online shopok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. április 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Online shopok
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Energy King infra vörös kézi testmasszírozó LC-2007AA (delfinalakú)

• A fájdalom és feszültség rövid időn belül elmúlik
  • Bőröd erősebbé válik és csökkenni fog a zsírlerakódás
  • Javítja a vérkeringést, valamint erősíti az immunrendszert

- Teljesítmény: 15W
- 3 db cserélhető forgófej jár hozzá a különböző masszázs szintekhez és bőrkezelésekhez
- Feszültség: AC 220 V
- Frekvencia: 50 Hz
- Méret: 40 x 12 x 9,5 cm

Így is ismerheti: LC 2007 AA, LC2007AA, LC 2007AA, LC-2007 AA

Hecate

2019. május 5.

Halihó! :)

Itt a tavasz, az újjáéledés, meg vannak akiknek már készülődés a nyári utazásokra és bikini szezonra. Hoztam egy csodát. Csak szuperlatívuszokban beszélhetek róla.

Sajnos genetikai betegségekkel születtem, gyakran vannak izomfájdalmaim, hormonbajok miatt lassú az anyagcserém, mitokondriális kimerültséget is találtak az orvosok, pedig azok a test energiatelepei. (Az energiánk 90-95%-t a mitokondriumok adják.) Mint itt a Krémmánián már jeleztem használok többféle masszírozót, van pezsgőfürdőm is. Számomra az Energy King olyan, mintha pezsgőfürdőt vennék víz nélkül. Hatékonyabb, mint a sok motoros masszázsmatracom, aminek csak a negyedébe került.

Nagyon jó a kialakítása és a saját gerincem mentén is végig tudom masszírozni a hátam vele - amit eddig soha semmivel se voltam képes kivitelezni. A készülék középen kapcsolható ki, a gomb alulra húzva intenzív, felhúzva pedig még intenzívebb masszázst ad. Valóban beindítja a vérkeringést, anyagcserét. Egy hete használom naponta többször és visszatért az energiám, újra tudok bevásárolni menni. Holtsápadt bőröm életteli rózsaszín lett, tapintásra pedig feszesebb. A testem gyorsabban feldolgozza a bevitt ételeket. A legnagyobb változást azonban a súlyom és a mozgás kapcsán érzem, mert mintha hatalmas súlyt fogytam volna le, annyival könnyebbnek érzem a testem, meg könnyebben mozdulok és kikezelt a derékfájásomból. Amúgy nem fogytam, szerintem a merev izmaimat lazította fel. Számomra ez fantasztikus áldás.Ráadásul ehhez elég csupán 5-15 percet rászánni, hogy doromboljon a bőrön.

A masszírozót bevallom kerestem. Nem pont kimondottan Energy Kinget, de angol orvosi oldalakon rátaláltam a neten, hogy a masszírozást és az infravörös fényt is ajánlják a hétköznapi hajtásban kifáradt embereknek vagy mitokondriális betegségekben szenvedőknek. Ezért próbáltam olyan gépet lelni, mely mindkettőt egyesíti. Az Energy Kingről csak a fenti leírásban lévő kis magyar szöveget leltem fel a neten, ám megnéztem róla Youtube videókat. Az egyikben a masszírozó fejét egy íróasztal lapjához tették és hallani lehetett milyen masszívan dolgozik. Egyébként testen a hangja nem erős, igazán elviselhető. Ez a videó meg a termék hosszú nyele győzött meg, hogy drágább, rövidebb nyelű hasonló masszírozógépek helyett őt vegyem. Tényleg nem bántam meg, mert én, akinek a teste a masszázsra jól reagál, ezt különösen megkedveltem. Mennyei kényeztetés.

Nem csak a mozgása segít a vérkeringés fokozásában, hanem az infrafény fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő hatással is bír, meg segíti a krémek jobb felszívódását, a zsírszövet meglazítását. Egy német orvosi tanulmány szerint az infravörös vagy ahhoz közeli fény nem csak az energiát fokozza, de a spermiumokra is doppingoló hatással bír. Utóbbit női mivoltom miatt nem tudom alátámasztani, de azt igen, hogy mióta megvettem egy férfi rokonom is dögönyözöm napi szinten az Energy Kinggel, és nem csak szereti, de már el is várja a napi kényeztetést a hátán. Képtelen vagyok elfelejteni a masszírozását, mert szól érte. :D Ő régen fájó vállak miatt járt masszázsszalonba 1-1 órákra, ám most azt állítja azt is szerette, ám az Energy Kinggel 15 perc után jobban érzi magát, mint az ottani 1 órás kézi masszírozások után.

Azt nem tudom a készülék motorja meddig fogja bírni, hiszen a családunkban többen is, rendszeresen negyed órákra alkalmazzuk, így bizony sokat van és lesz használva. Azonban mindig lesz belőle itthon és pár nap múlva, a jövő hónapban rendelünk két tartalékot is mellé, ezt már családilag megbeszéltük. :D

Egyetlen kis hátrányát tapasztaltam: Mivel valóban intenzíven és ugye nem egyenletes felületen rezeg a feje - bármelyik a három masszázsfejből - leeshet. Ez nem mindig történik meg, de előfordul néha. Ilyenkor ki kell kapcsolni a gépet és visszahelyezni. Viszont számítok rá és nem bosszúság azt a pár másodpercet rászánni erre, hiszen ez a gép gyógyszer és fájdalom nélkül valóban képes javítani a szépségen, egészségen, energiaszinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 5.

Halihó! :)