Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lide81, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az EQ Wellbeing fogkefe az ezüst tulajdonságát használja fel a nanotechnológia segítségével, egy különleges kialakítású fogkefén.

Kézre álló, csúszásgátló kialakítás teszi könnyebbé a használatot. A puha sörték lehetővé teszik az érzékeny fogak alapos tisztítását. A hagyományos fogkefék nejlon szálainál sokkal vékonyabb PBT sörték (több mint 2100db!) kiválóan tisztítanak, sokkal alaktartóbbak.

Az EQ Wellbeing fogkefe antibakteriális hatású és a Dual Bristle System”-nek köszönhetően a legtöbb esetben a fogselymet is helyettesíti.

A Dual Bristle System segítségével tehetsz a vérző fogíny, foghúzás és a fogágybetegségek súlyos következményei ellen!

- A puhább, hosszabb és vékonyabb sörték fogselyemszerűen, hatékonyan eltávolítják a láthatatlan baktériumokat és lerakódásokat a fogközökből. Így biztosítja az egészséges fogínyt és fogakat, sőt a friss leheletet és az általános szájhigiéniát is.
- A rövidebb és vastagabb sörték hagyományos módon megtisztítják a fogaid felszínét. Kíméletes a fogínnyel és fogakkal. A sörték polírozott végűek, hogy ne okozzanak sérülést a fogínynek.
-A hosszú, vékony. lekerekített végű és polírozott sörték könnyen mélyre hatolnak a résekbe, hatékonyan eltávolítva a baktériumokat és lerakódásokat a fogíny alól is, nem csak a látható részekről. Ezek a sörték az emberi haj századrésze átmérőjűek!

Mi a nanotechnológia?

A nanotechnológia arra a tudományra utal, amely parányi, még mikoszkóp alatt se látható méretű részecskékkel foglalkozik Amikor a hagyományos anyagokat nano részecskékre bontunk, akkor megváltoztatják fizikai és kémiai tulajdonságaikat, egy teljesen új világba lépünk be.

Az ezüstnek számos tulajdonsága van: ibolyán túli sugárzás kibocsájtása, antibakteriális, gombaölő, szagtalanító. Az átlag 25nm átmérőjű ezüst részecskék óriási relatív felületet alkotnak, így jobban érintkeznek a baktériumokkal.

Miért ilyen olcsó, ha ennyire jó?

Azért, mert már nem egy kis mennyiségben gyártott, egyedi termékről van szó, Koreában már az emberek döntő többsége nano fogkefét használ, több tucat országba exportáják, így gazdaságos a gyártása.

tenyitomi

2014. október 21.

Bár még csak 1 hete használom,az biztos hogy jól tisztít,főleg a fogközöknél,ínyszéleken.A régi jól bevált Curaprox-hoz képest hosszabb a feje,a sörtéi keményebbek, szúrósabbak,a sörték különböző hosszúságúak rajta.A nyele pont jó, csúszásgátló kialakítású.Az én érzékenyebb fogaimnak a napi egyszeri,esti használata lesz ideális,a többinél marad a Curaprox+elektromos.Jó kis fogkefe ez,tudnak ezek a koreaiak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 21.

lide81

2014. augusztus 30.

Ezt használom már két éve! Korábban sokszor sértette fel a fogkefe az ínyem, mindegy milyen márkát vagy mennyire puhát használtam. Szerintem az elektromos fogkefék sem vehetik fel vele a versenyt. A kialakításából adódóan könnyedén eltávolítja a lepedéket a nehezen hozzáférhető résekből (amúgy is utálok fogselymet használni), és érezhető az ezüst fertőtlenítő hatása, különösen az első fogmosásoknál szembetűnő a "tiszta íny" érzése. Szerintem azért érdemes 2-3 havonta lecserélni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.