Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Erase Instant Facelift Serum 90 másodperc leforgása alatt ugyanazt az eredményt produkálja, mint amit a plasztikai sebészek arcfelvarrás során 2-3 óra alatt végeznek el. Képes a legmélyebb gyűrődések kisimítására is. Szemkörnyékre illetve a szemhélyakra is használható. Már a szérum felszívódása közben szemmel láthatóan emeli meg az arc bőrét, rugalmas réteget alkot amely a teljes felszívódáskor összehúzódik így a bőr feszessé és rácmentessé válik. Az eredmény 8-12 órán át megmarad és csak ezután kezd el lecsökkenni.

tatantix79

2017. március 6.

Kipróbáltam. Egy 10 darabos mintacsomagot vettem és nagyon vártam a csodát! Kaptam egy fényes réteget az arcomra, ami úgy húz és olyan kiszáradt érzést ad, hogy szinte viselhetetlen. A pufi karikákat a szemem alatt félig eltüntette, de amúgy semmi olyat nem tett, ami "arcfelvarrás" látszatát keltette volna. Véleményem szerint szimpla parasztvakítás az egész. A másik ami nem tetszik, hogy csak mineral sminket tűr meg magán anélkül, hogy elmúlna a "hatása". Nem hidratálhatsz, nem kenhetsz fel normál BB krémet, semmit, még csiganyál esszenciát se, mert az is azonnal "visszacsinálja" az egész hókuszpókuszt. Szóval nesze semmi fogd meg jól! Ha mosolygok, vagy nevetek, a ráncok százszorosan mutatkoznak használat alatt. Jobban jársz egy koreai Benton vagy COSRX sorozattal. Az legalább szépen és hidratáltan tart és még viselni is kellemes. Rádobsz egy kis BB krémet meg sminket és kész. Szebb lesz az eredmény.
Remélem lesz olyan, akinek beválik az Erase, nekem sajnos egyáltalán nem jött be. Max a pufi karikáimra elhasználom a maradékot. Csakis ezért kap egy kettest :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 6.