Egyéb

Ár:   1786   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2018. március 20.

Ár:   1786
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A készítmény hatóanyaga a dokozanol, ami egy vírusellenes szer.

Az Erazaban krém egy fehér krém, amit az ajkakon visszatérően jelentkező herpes simplex fertőzés (ajakherpesz) korai stádiumainak kezelésére alkalmaznak felnőtteknél és serdülőknél (12 éves kor felett)

Egy gramm krém 100 mg dokozanolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: szacharóz-sztearátok, könnyű ásványolaj, propilénglikol, benzil-alkohol és tisztított víz

lidibo

2019. január 13.

A Zoviraxtól csúnyán behólyagosodik a szám, ettől viszont látványosan és gyorsabban gyógyul. Nekem bevállt, ajánlom mindenkinek kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 13.

Kodi

2018. december 27.

Nem most vettem, de jó lenne, ha még lehetne kapni, talán a legjobb herpeszellenes krém, amit használtam. Szerencsére hamar eljutottam a patikába, ahol ezt ajánlották, így szinte a feszülés kezdetén be tudtam kenni. Azonnal melegséget éreztem a használata során, és csodák csodája a hólyagok fel sem jöttek. Pár nap használat után már csak egy kis piros, sebes folt maradt az ajkamon, ami vállalhatóan nézett ki. A seb pedig nem vérzett fel, ahogy gyakran szoktam járni, ha lassari pastát használok. Ráadásul utánaolvastam, és azt írják erről a hatóanyagról, hogy a herpesz vírusokkal szemben ellenállóvá teszi a vele bekent bőrterületen lévő sejteket. Remélem úgy lesz. Ez tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Bonzee

2018. március 1.

Toronymagasan az eddigi legjobb herpikrém, mondhatni: mirákulum. Ez önmagában, vagy rosszabb esetben ez és a Lizin+C kapszula szedése, piszok súlyos (azaz brutálisan feldagadós) esetben ez és a Telviran tabletta szedése. De ez alap darab. Nagyon örülök, hogy feltalálták, éppen akkor, amikor már a Fenivir (lánynevén Vectavir) is hatástalanná vált számomra. Annak idején, az esküvőm előtti napon használtam először (ugye kinek a Windex, kinek a krém... :D ), és szó szerint csodát tett. Remélem, hogy ezután sem hagy cserben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

ILI

2018. február 27.

Nekem ez a krém vált be a legjobban. Próbáltam már több félét is, zoviraxot, tapaszt, de semmi hatás, még nagyobb, rondább lett. Tegnap fedeztem fel reggel, hogy no itt gáz lesz, jön egy gusztustalan 2-3 hét, szaladtam a patikába, hogy valami varázsport adjon a patikus hölgy, és adta EZT a krémet adta, ami nagyon bevált, csillapodott azonnal az égő érzést. Ki se jött a herpeszem, piszok jó! Legközelebb is ezt a krémet választom az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

hidasia

2016. április 25.

A leghatásosabb krém amit próbáltam ajakherpesz ellen! Mindenkinek ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Dorcsa

2015. október 12.

Az enyémnek már nem ilyen a csomagolása, de a név és a leírás stimmel. Számomra ez vált be eddig a legjobban az ajakherpesz krémek közül. Az évek alatt próbáltam én is egy párat és volt amitől csak jobban "belobbant". Így jártam ma reggel is, amikor a fél szám feldagadt egy herpesztől, illetve a krémtől amit rákentem, sosem fordult még elő velem ilyen. Rohantam a patikába és a gyógyszerészhölgy ezt ajánlotta, amikor mondtam neki, hogy a legerősebb krémet kérném rá. Egy nap alatt nagyon sokat segített, pedig csak 2x kentem eddig!! A reggeli hatalmas duzzanat lement és a herpesz nagysága is csökkent, nem fáj, húzódik, viszket, ha be van kenve.
Drága ez is, mint a többi, de nagyon jó. Nála maradok. (Remélem ilyen hatásos marad ><)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Rityy

2013. május 27.

Nekem eddig ez vált be a legjobban. Próbálkoztam már legalább 5-6 krémmel, tapasszal is. De ez a legjobb nekem. Terhességem alatt fedeztem fel, mert ezt lehet használni terhesség és szoptatás alatt is. Gyorsan, szépen elmúlik tőle. Ha bekenem, mikor még csak bizsereg, szúr, és kezd megjelenni, akkor "ki se jön" herpesz! Múltkor is reggel éreztem, hogy "kijön", már picit be is dagadt, bekentem és estére nyoma sem volt. Eddig a többinél ugyanúgy kijött hiába kentem, az első pillanattól. Úgyhogy mindig van nálam egy ilyen és nem aggódok! Tuti csak ezt veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.