Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Tiszta, hidegen sajtolt édesmandula olaj, oldószerek nélkül, külsőleg és belsőleg. A leggyakrabban használt bázisolaj, mely többszörösen telítetlen zsírsavakban gazdag. A mandula olaj sikerének egyik kulcsa a tápláló zsírsavak, a vitaminok, a fehérjék és az extra hidratáló tulajdonság, ami minden bőrtípusnál alkalmazható, önmagában vagy illóolajokkal keverve, masszázs vagy kozmetikai célokra, arcbőrre, testápolóként, csecsemőmasszázshoz, a nyak-, mell-és dekoltázs bőrének ápolásához, száraz, repedezett, érzékeny bőrre, ajkakra, szempilla növesztéséhez és dúsításához, napozás-és szoláriumozás után, bőrviszketés, ekcéma, psoriasis esetén, de még hajpakolásként is. Nem allergizál, erőteljes bőrnyugtató, használata hidratált, puha, lágy tapintást és üdeséget kölcsönöz. Hozzáadhatja samponjához, testápolójához, arckréméhez, tus-és habfürdőjéhez, hogy bőre megőrizze fiatalságát, nedvességtartalmát. Belsőleg fogyasztva elősegíti az emésztést, támogatja a belek tisztítómunkáját, fontos tápanyagforrásként szolgál.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Baba bőráplásra kiváló, nekünk nagyon bejött . Eltűntek a száraz foltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Baba bőráplásra kiváló, nekünk nagyon bejött . Eltűntek a száraz foltok.

Bridddzs

2015. május 2.

imádom!!! minden este bekenem vele az arcom és reggelre annyira puha és sima lesz tőle a bőröm:) Alapvetően kicsit zsíros a bőröm, de ez az olaj egyáltalán nem "zsírosítja", hanem beszívódik. Bátran ajánlom mindenkinek aki ápolt és puha bőrt szeretne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.