Egyéb

Ár:   2520 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Jenniii92, az összetevőket feltöltötte: s_agneka, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

6-8 órán keresztül ható, lassú kioldásos technológiával rendelkező tapasz. Összetevői (pl. eredeti ausztrál teafaolaj, orvosi aloe vera, azelainsav) segíthetnek a pattanások leszárításában, de segítséget nyújthat mitesszerek és grízes fehér csomók esetén is.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Nem tartalmaz színezéket, illatanyagokat, parabéneket és szilikont.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

SAncsim

2021. július 3.

Én ennek a márkának a teafaolajos mélytisztító habját használom. Sajnos az itt nincs fent, de muszáj írnom róla, mert az is fantasztikus. Gyönyörű, tiszta, puha, hidratált lett a bőröm. Az állammal folyamatosan küszködtem, pattanások, mitesszerek, gyulladt "gümők" miatt. Ez valami csoda, teljesen letisztította. Mindenképp újravevős!! Szuper termék!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Benedetta88

2020. április 7.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Kiváló termék. A legjobb, hogy praktikus a használata, szinte észrevehetetlen, nekem a sminkelés kicsit zavaró volt így, de összességében egy teljesen jól használható termék. Éjszakára is használtam már, reggelre eltűnt a pattanásom. Néha megjelenik vulkánszerű, kinyomhatatlan fájdalmas pattanás is, amire szintén ráragasztottam és rajta hagytam több órán keresztül. Végül lejjebb vitte a gyulladást, kicsit később pedig ki is tudtam nyomni. Régebben nem nagyon hittem a tapaszos termékekben, de ez meggyőzött. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

GSz

2017. november 10.

Brutálisan kiváló termék! Hatalmas mély, csomós pattanás lett az arcomon, az a kinyomhatatlan, fájdalmas. Rátettem a tapaszt, 6 és fél óra múlva sikerült kinyomni, és lejjebb vitte a pirosságot is. Szépen beleolvad a bőrbe, nappalra is simán fel lehet rakni, munkába, emberek közé, és még sminkelni is lehet rá. Nagyon kár, hogy nem évekkel ezelőtt találtam rá!
Ez nem pénzkidobás, nagyon megéri. 24 db tapasz van benne. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Ez nem pénzkidobás, nagyon megéri. 24 db tapasz van benne. Csillagos ötös!

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.