Egyéb

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: macspamacs, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-os tisztaságú teafaolaj

A teafa levelének illóolaj kivonata tipikus ausztrál termék. Évszázadok óta ismert antibakteriális és gombaölő tulajdonsága.

Felhasználási javaslatok: bőrsérülés, körömgomba, pattanások kezelése, rovarcsípés, légutak

BLili

2019. június 13.

Egy ismerősöm ezzel ecsetelte a fibrómáit és szépen le is szárította neki. Nekem viszont semmit nem csinált velük és végül bőrgyógyász égette le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

szaadri

2016. március 31.

Nos lehet, hogy engem becsaptak a bioboltban, mert kissé leesett az állam, mikor a 2200ft/10ml árat hallottam. Oké, elvileg jó minőségű, de akkor meg nem értem, hogyan lehetett a fele ilyen drága olajom sokkal hatásosabb pattanás/haj/gomba terén. Valakinek azonban jól jöhet, hogy cserébe alkalmazható belsőleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.