Egyéb

Ár:   3735 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   fodrászkellékesek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Lelőhely:   fodrászkellékesek, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőröregedés gátló és erős antioxidáns hatású. Megfiatalítja a bőrt és védi a külső időjárás és környezetszennyezés okozta káros hatásoktól. A Spirulina Algából nyert aminosavak elősegítik a sejtek megújulását, így a ráncok csökkenek és a bőr láthatóan rugalmasabb lesz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tditti1991

2020. augusztus 26.

Most kezdtem el tesztelni. Eleve a felhelyezése gyakorlatot igényel hiszen ez a géles maszk gyorsan megszilárdul, gumis anyag válik belőle pillanatok alatt, általában ezt kozmstikusok szokták a kezeléükbe illeszteni, így otthon kicsit macerás. Kimagasló eredményt nem láttam az első hasznalat után, a bőröm tapintása azonban valóban puhább lett valamivel. Meglátjuk hosszútávon lesz-e más hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.