Egyéb

Ár:   3735 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Fodrászkellékes   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: tditti1991, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Lelőhely:   Fodrászkellékes
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rendkívül látványos ránctalanító és feszesítő luxus maszk. Glükózban gazdag formulája puhítja és hidratálja a bőrt. Stimulálja a bőr biokémiai folyamatait, a sejtosztódást és a kollagén-elasztin szintézist. A hidegen sajtolt marokkói Argán olaj nagy mennyiségű E-vitamint és esszenciális zsírsavakat tartalmaz. Kíváló Anti Aging, regeneráló és hidratáló hatású, száraz, érett bőrre.

tditti1991

2020. augusztus 26.

Most kezdtem el tesztelni. Eleve a felhelyezése gyakorlatot igényel hiszen ez a géles maszk gyorsan megszilárdul, gumis anyag válik belőle pillanatok alatt, általában ezt kozmstikusok szokták a kezeléükbe illeszteni, így otthon kicsit macerás. Kimagasló eredményt nem láttam az első hasznalat után, a bőröm tapintása azonban valóban puhább lett valamivel. Meglátjuk hosszútávon lesz-e más hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.