Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Ad-Namah

2019. október 5.

Benne van a 10 legrosszabb lemosó listában, amit valaha használtam. Használok tömény acetont és más oldószereket is, de ez a legbüdösebb mind közül. Emiatt lemezesre tört a körmöm, és az egyik ujjakat megégette, amire ragasztó csöppent, és ezzel akartam leoldani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Audry1

2019. szeptember 21.

Árilag egyértelműen nyerő, az acetontól nem tudom ki vár rózsaillatot, így nekem a szagával sincs problémám. Egész jól leszedi a körömlakkot, egyedül a csillámosabb rétegekkel van probléma, de az egyébként minden másnál is így volt. Meg szoktam ilyenkor csiszolni a körmömet, így könnyebben lejön acetonnal is a csillámos lakk.
Az igaz, hogy valóban szárít, elég látványosan, hiába mosom le a kezemet alaposan szappannal, még akkor is. Ezért 1 csillag mínusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Mia0602

2019. augusztus 1.

Olcsó és büdös. Jól dolgozik, de szárít. Sajnos nálunk csak ez kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Olcsó és büdös. Jól dolgozik, de szárít. Sajnos nálunk csak ez kapható.

mlexa

2019. június 19.

Olcsó és jó. Maradéktalanul leszed bármilyen körömlakkot, akár több réteget is, vagy épp csillámosat. Az illata tényleg brutális, de csak néhány perc és kész, vége a munkálatoknak vele. Igaz, hogy kicsit szárít, de egy pici kézkrém és annyi. Nagyon régóta használom ezt a márkát, nem volt vele soha semmi gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Destina

2019. május 27.

Teljesen elégedett vagyok vele, a több rétegben felvitt körömlakkot is nyomtalanul el lehet vele távolítani. A körmeimet nem szárítja, és az illata sem túl erőteljes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

saraanna

2018. december 15.

Nem rossz, de tényleg nagyon kikészíti a körömágyat, és talán még a körmöt is. Néha óvatosan csillogósabb-erősebb színű lakkokhoz oké. Amúgy meg az alkoholos filcet leoldani erről-arról kiváló. De nem ajánlom, és nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

sieszter

2018. november 26.

Szerintem teljesen jó. Nem azért, mert így hívják... :) Utána mondjuk kézkrémezni kell rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

Jucuus

2018. november 26.

Olcsó, gyorsan leszedi a lakkot, picit szárít, de nálam 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Olcsó, gyorsan leszedi a lakkot, picit szárít, de nálam 5*.

Hecate

2018. október 25.

Olcsó, szinte mindenhol kapható, csak elég kicsi kiszerelésű. A bőrt és körmöt képes szárítani. Nekem sosem egyből kapja le a festéket. Lehet használni, ám idő és türelem kellett hozzá a részemről, utána meg erős kézhidratálás. Vannak a piacon ennél jobb és esetleg gazdaságosabb, nagyobb mennyiségben kínált termékek. (Pl: az Editt Cosmetics vagy az Isana márkáktól.) Inkább az Isana lemosóját veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Helga28

2018. október 25.

Borzalmas. Egy fél üveg kell belőle egy alkalommal, és fullasztó a szaga. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Acetone 0 0