Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

galagonya

2012. augusztus 1.

Nekem is a rózsaszín van meg, de borzasztó. Hihetetlenül büdös, szellőztetés mellet is sokáig érezni, nehezen távolítja el a körömlakkor. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Nicu

2012. július 29.

A rózsaszín fajtája volt meg. Nehezen szedte le a lakkot, nagyon kiszárította a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

csillag

2012. július 29.

Ez egy nagy rakás... (fodrászkellékes boltban, a rózsaszín verzióját vettem meg...)
Kellett negyed óra ahhoz, hogy lemossam vele a pink színt. Szerintem a csillámos lakkal nem is tudna elbánni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Adriana

2012. július 17.

Iszonyú szaga van, a sötét és a csillámos lakkokkal csak részben/nehezen bánik el és borzasztóan szárítja a körmöket. Nemcsak az acetonos ilyen, hanem az anélküli is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

vegyesz001

2012. július 8.

Az előttem szólókhoz hasonlóan nekem sincs vmi jó vélemyényem erről a körömlakklemosóról........Csíkos marad utána a körmöm, nagyon szárítja is és az illata sem tetszik. Az Ebelin lemosók sokkal jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

napsugar14

2012. július 2.

Leszedi a körömlakkot, de iszonyú szaga van. Nekem is szárítja a körmömet, de utánna mindig olajjal kenem be a körmeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

lilla.golden98

2012. július 1.

Nekem is ilyen van, és bár még nem tapasztaltam a rossz hatásait (bár csíkosabb a körmöm tőle...), szerintem iszonyat büdös. Bár jól leviszi a körömlakkot, de ha több rossz hatása is lesz, lehet, hogy nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

Riruka

2012. június 6.

Szerencsére jópár éve találkoztam utoljára ezzel körömlakklemosóval... akkor még bőven tini voltam, de már akkoriban sem jött be. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Hibiszkusz

2012. május 26.

Sajnos egyet kell értsek az előttem szólókkal, nagyon kiszárítja a körmöm, de még az ujjamat is ahol éri. Utána mindig jó vastagon szoktam kenni a kézkrémet. Jobb híján megteszi, mert hát végül is leviszi a lakkot, de inkább valami másra kell beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 26.

agi.greendaygirl

2012. május 6.

nagyon rossz :S nehezen szedi le a lakkot, és iszonyatosan szárít. kínszenvedés a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

Acetone 0 0