Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

claudia

2012. augusztus 24.

Anyám mindig csak ilyet vesz tehát én kicsiny, rövid kis életem során csak ezt meg a rózsaszín fajtáját használtam. Okádék szaga van, a csillámos lakkot lehetetlen lemosni vele, feketét, pirosat egyáltalán nem csak úgy hogy konkrétan az egész ujjamat beszínezi azzal amit leszedett. Olvastam, hogy másnak is tönkretette a körmét. Lehet, hogy ez az oka annak, hogy olyan gyenge a körmöm hogy sosem tud megnőni, csíkos stb.Úgy érzem itt az ideje, hogy ezt is én szerezzem be. (pl egy isanásat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

butterfly.6927

2012. augusztus 15.

A rózsaszín verzió volt meg, de valami szörnyű! Nehezen szedte le és borzasztóan büdös. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

TJudit

2012. augusztus 14.

Kb 5 percig suvickoltam egy körmömet ezzel a lemosóval, mire nagy nehezen sikerült leszedni a lakkot. Nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

maja54

2012. augusztus 4.

Szörnyű. Ne vedd meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Szörnyű. Ne vedd meg!

galagonya

2012. augusztus 1.

Nekem is a rózsaszín van meg, de borzasztó. Hihetetlenül büdös, szellőztetés mellet is sokáig érezni, nehezen távolítja el a körömlakkor. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Nicu

2012. július 29.

A rózsaszín fajtája volt meg. Nehezen szedte le a lakkot, nagyon kiszárította a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

csillag

2012. július 29.

Ez egy nagy rakás... (fodrászkellékes boltban, a rózsaszín verzióját vettem meg...)
Kellett negyed óra ahhoz, hogy lemossam vele a pink színt. Szerintem a csillámos lakkal nem is tudna elbánni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Adriana

2012. július 17.

Iszonyú szaga van, a sötét és a csillámos lakkokkal csak részben/nehezen bánik el és borzasztóan szárítja a körmöket. Nemcsak az acetonos ilyen, hanem az anélküli is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

vegyesz001

2012. július 8.

Az előttem szólókhoz hasonlóan nekem sincs vmi jó vélemyényem erről a körömlakklemosóról........Csíkos marad utána a körmöm, nagyon szárítja is és az illata sem tetszik. Az Ebelin lemosók sokkal jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

napsugar14

2012. július 2.

Leszedi a körömlakkot, de iszonyú szaga van. Nekem is szárítja a körmömet, de utánna mindig olajjal kenem be a körmeimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Acetone 0 0