Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Helga28

2018. október 25.

Borzalmas. Egy fél üveg kell belőle egy alkalommal, és fullasztó a szaga. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

petra095

2018. október 4.

Basic körömlakklemosó, az illata nagyon erős sajnos nem tudom elviselni. Kicsit nehézkes is vele a lakklemosás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

sailorluna

2018. augusztus 2.

átlagos, olcsó lemosó, de jobban szárít, mint az isana mandulás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

átlagos, olcsó lemosó, de jobban szárít, mint az isana mandulás.

Kittyki

2018. január 7.

Eddig még csak ezt használtam. Nagy kedvencem, a sötétebb színeket kicsit nehezebben szedi le, a rágót-ragasztót szépen kiszedi a ruhákból. Mást is kipróbálok, de egyenlőre ez a best.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Nicy011

2017. december 28.

Örök klasszikus. Nagyon jól leviszi a körömlakkot. Lemosás után szappanos vízzel szoktam lemosni a körmeim. A csillámos lakkokat, csillámporos díszítéseket nehezen viszi le, de olyankor rajta szoktam hagyni a körmömön és feloldja, amit kell.
Nem tudom sírjak vagy nevessek a következő rossz döntésemen, de először és utoljára voltam körömmodell egy tanulónál, épített körmökre meg pláne. A fél napos program után egy borzasztóan elcseszett épített porcelán körömmel tértem haza. Azon kívül, hogy ízléstelen volt, ronda és hazafelé nagy bénázások közepette tudtam csak megnyomni a leszállásjelzőt is, még rengeteg anyagot is elhasznált a lány (nem tudom minek). (Nem tanultam körömépítést, de rutinos szakember készített már körmöt nekem és láttam, hogy csinálja. Tanulók ne használjatok sok anyagot pls! Drága és felesleges.) Azért, hogy ne érezzem magam úgy, mint, akinek kinőttek a patái és mielőbb megszabaduljak a körmeimtől, egy órán keresztül áztattam a körmeim a lemosóban. Elnyálkásította a körmöket és le tudtam szedni őket. Az életmentésért adnék neki 6 vagy 7 csillagot, de csak 5öt tudok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Poppy99

2017. november 6.

Szörnyű :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Szörnyű :(

Regina2222222

2017. július 5.

Annyira jól leszedi a körömlakkot, hogy még a körmöm is jön le vele együtt :D. Csak egyszer használtam így olyan nagyon nem rontott a körmömön, de félek is tovább használni. Annak jó lehet, akinek brutál erős a körme. Legalább olcsó(+1*)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

mrs.imperator

2017. május 9.

Nagyon regota mindig megtalalhato a haztartasban :) jo kis szazforintos boltos cucc. Nagyon jol levisz minden lakkot gyors es budi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

mizse

2017. április 18.

Kb 3 perc alatt lemosom vele mind a 10 körmömről a sötét színű lakkot is. Elég egy vattakorongot átitatni vele és tökéletesen leszedi pillanatok alatt, ráadásul az ára is brutáljó. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

zahraa

2017. április 16.

Kb. 10 eve meg csak ilyet lehetett kapni, teljesen jol vegzi a dolgat, jo budos, olcso, keves is eleg belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Acetone 0 0