Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Regina2222222

2017. július 5.

Annyira jól leszedi a körömlakkot, hogy még a körmöm is jön le vele együtt :D. Csak egyszer használtam így olyan nagyon nem rontott a körmömön, de félek is tovább használni. Annak jó lehet, akinek brutál erős a körme. Legalább olcsó(+1*)..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

mrs.imperator

2017. május 9.

Nagyon regota mindig megtalalhato a haztartasban :) jo kis szazforintos boltos cucc. Nagyon jol levisz minden lakkot gyors es budi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 9.

mizse

2017. április 18.

Kb 3 perc alatt lemosom vele mind a 10 körmömről a sötét színű lakkot is. Elég egy vattakorongot átitatni vele és tökéletesen leszedi pillanatok alatt, ráadásul az ára is brutáljó. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

zahraa

2017. április 16.

Kb. 10 eve meg csak ilyet lehetett kapni, teljesen jol vegzi a dolgat, jo budos, olcso, keves is eleg belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

DettiZsu

2017. január 25.

Mindig ezt a lemosót használom, teljesen jó. Olcsó és teszi a dolgát, más elvárásom nagyon nincs is vele. A körmömnek nem árt, szép egészségesek, szóval ebben sincs hiba. A csillámos lakkokat kicsit nehezebb lemosni, viszont nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Teszi a dolgát.

lovecreams

2016. augusztus 4.

Jó illata van, olcsó, és jól eltávolítja a körömlakkot, szerintem más nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

csillahox

2016. május 18.

Teljesen jó!!! Szeretem mert megfelelően hatékony!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Teljesen jó!!! Szeretem mert megfelelően hatékony!!!

Lexy96

2016. május 15.

Gyakran ezt használom,de nem tetszett, hogy bűdös ezért átálltam az aceton mentes verzióra, de az nem hozta le olyan jól a sötét színeket vagy a csillámos lakkokat, ezért ismét beszereztem egyet, meglepődve tapasztaltam, hogy kimondottan kellemes illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Luckuska

2016. április 29.

Körömlakk lemosásra valamiért nem szerettem, elpártoltam tőle, de most beszereztem egyet ismét. Gél lakk oldására tervezem használni, mivel magas acetontartalom és víz alkotja az egészet. Az elsőpróbát kiállta, így bizakodó vagyok egy csobálatos barátság kezdetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Acetone 0 0