Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

DettiZsu

2017. január 25.

Mindig ezt a lemosót használom, teljesen jó. Olcsó és teszi a dolgát, más elvárásom nagyon nincs is vele. A körmömnek nem árt, szép egészségesek, szóval ebben sincs hiba. A csillámos lakkokat kicsit nehezebb lemosni, viszont nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Mosolyorszag

2016. november 27.

Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Teszi a dolgát.

lovecreams

2016. augusztus 4.

Jó illata van, olcsó, és jól eltávolítja a körömlakkot, szerintem más nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

csillahox

2016. május 18.

Teljesen jó!!! Szeretem mert megfelelően hatékony!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Teljesen jó!!! Szeretem mert megfelelően hatékony!!!

Lexy96

2016. május 15.

Gyakran ezt használom,de nem tetszett, hogy bűdös ezért átálltam az aceton mentes verzióra, de az nem hozta le olyan jól a sötét színeket vagy a csillámos lakkokat, ezért ismét beszereztem egyet, meglepődve tapasztaltam, hogy kimondottan kellemes illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Luckuska

2016. április 29.

Körömlakk lemosásra valamiért nem szerettem, elpártoltam tőle, de most beszereztem egyet ismét. Gél lakk oldására tervezem használni, mivel magas acetontartalom és víz alkotja az egészet. Az elsőpróbát kiállta, így bizakodó vagyok egy csobálatos barátság kezdetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

luckyschr

2016. március 13.

Teszi amit kell, olcsó, jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Teszi amit kell, olcsó, jó.

Orihime5

2016. március 10.

A körömágyamon rajta hagyja a lakkot,de nem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

A körömágyamon rajta hagyja a lakkot,de nem mindig.

cintiakiss

2016. január 30.

A célnak pont megfelel: olcsó,sokáig elég,leszedi rendesen a lakkot, nem kell belőle sok. Nem veszek drágábbat, szerintem felesleges! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Frumus

2016. január 13.

Meglepett, hogy ez is itt van :)) A legegyszerűbb, legolcsóbb, a célra pont jó. Rendesen leszedi a lakkot. a tálalás egyszerű és nem dezignos, de kit érdekel, megy vele a körömpucc és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Acetone 0 0