Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Loona

2015. december 24.

A Szirisz acetonos körömlakklemosójához hasonlóan eredetileg ezt is akrilfesték lemosására vettem tiszta aceton helyett, aztán amikor sikerült acetont szereznem, befogtam körömlakklemosásra. Annál a terméknél ez talán egy fokkal kíméletesebb, szárít, de ettől legalább nem töredezett lemezesen a - máskor ilyet abszolút nem produkáló, erős - körmöm, hatákonyságra pedig ez is volt ugyanolyan: sima körömlakkal viszonylag jól megbirkózik, nem kell vele fájósra sikálni a körmeimet, de csillámos lakkok lemosásánál azért ettől sem kell csodát várni, összességében pedig egyáltalán nem érzem hatékonyabbnak, mint a polcomon jelenleg mellette levő acetonmentes lemosómat.

Erre (mivel van rosszabb) két csillagot adok, de ugyanazt tudom mondani: ennyiért vagy nem sokkal többért (én 200 forintért vettem "kínai" boltban, az adatlapon megadott 160 forintos ár szerintem már nem aktuális) sok más termék megvásárolható, amikről jobbak itt a vélemenyék, és amiknek kíméletesebbek az összetevői, így biztosan nem fogom újravásárolni ezt a lemosót sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

FReka

2015. november 18.

Átlagos lakklemosó, olcsón, régebben használtam néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Átlagos lakklemosó, olcsón, régebben használtam néha.

Kittikatka

2015. szeptember 26.

Jó áron, szépen leszedi a lakkot. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Jó áron, szépen leszedi a lakkot. Kell ennél több? :)

bugosgizi

2015. szeptember 20.

Számomra ez a körömlakklemosó annyit ért mintha kb vízzel próbáltam volna eltávolítani a lakkot. Annyira kiábrándító sok esetben hogy ilyen termékeket dobnak piacra... Elmegy a kedvem tőle hogy körmöt fessek mert a leszedés tortúrává változik az ilyenek miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

allie

2015. szeptember 9.

Az egyetlen olyan körömlakklemosó azok közül amit próbáltam,ami normálisan leszedi a lakkot. 1-2x próbáltam ki újat amikor ezt épp nem találtam,de meg sem közelítették ezt. Mindig ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Szerintem ennyi pénzért ez egy csoda,az illata is jó,és nekem mindenféle lakkot gond nélkül leszed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Nolah

2015. július 24.

Nagyon szárítja a körmöt, sokat kell küzdeni vele, hogy le lehessen mosni a körömlakkot. Régebben sokat használtam, de most már max. csak az acetonmentes változatát használom, azt is csak akkor, ha nincs más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Mossyka

2015. július 8.

A kedvenc körömlakklemosóm. Tényleg nagyon könnyen leszedi még a sötét lakkokat is és nem szárítja szét a körmömet. Az illata is jó és egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Rainbow7

2015. július 7.

Nagyon konnyen leszedi a koromlakkot. Az eddigi legjobb koromlakklemoso amit hasznaltam. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

anikaa96

2015. április 29.

Könnyen lehozza a körömlakkot, a gél lakkot is áztatva. Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

Könnyen lehozza a körömlakkot, a gél lakkot is áztatva. Jár az 5 csillag. :)

Acetone 0 0