Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nolah

2015. július 24.

Nagyon szárítja a körmöt, sokat kell küzdeni vele, hogy le lehessen mosni a körömlakkot. Régebben sokat használtam, de most már max. csak az acetonmentes változatát használom, azt is csak akkor, ha nincs más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Mossyka

2015. július 8.

A kedvenc körömlakklemosóm. Tényleg nagyon könnyen leszedi még a sötét lakkokat is és nem szárítja szét a körmömet. Az illata is jó és egyáltalán nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Rainbow7

2015. július 7.

Nagyon konnyen leszedi a koromlakkot. Az eddigi legjobb koromlakklemoso amit hasznaltam. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

anikaa96

2015. április 29.

Könnyen lehozza a körömlakkot, a gél lakkot is áztatva. Jár az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Könnyen lehozza a körömlakkot, a gél lakkot is áztatva. Jár az 5 csillag. :)

Brigikee

2015. április 29.

Gyorsan és könnyen lejön vele a körömlakk. Egyik barátnőm ajánlotta miután a Coopos körömlakklemosóval csak vakeráltam a körmöm, de semmit nem jött le róla, ráadásul olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 29.

nikolett00

2015. április 26.

Maradok az acetonmentes változatánál. Ez szárít... de amit tudnia kell azt tudja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

aaniitaa

2015. április 21.

Én csak ezt használom. Amit tudnia kell azt tudja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Én csak ezt használom. Amit tudnia kell azt tudja :)

Testbe

2015. április 18.

Az igaz, hogy gyors és könnyű vele a lakkokat lemosni, de ugyanakkor az aceton miatt rettentően kiszárítja a körmöket! Emlékszem, mikor ezt használtam, rétegekben tudtam néha lehúzni a körmömet, tök ijesztő :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Lettike77

2015. február 17.

Évek óta csak ezt használom,meg vagyok vele elégedve.Árban is kedvező. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Évek óta csak ezt használom,meg vagyok vele elégedve.Árban is kedvező. :)

Danielle

2015. február 6.

Amióta festem a körmöm ezt használom nagyon jól leszedi még a háromréteges körömlakkot is a körmömről! Nincs semmi bajom vele.Ettől a márkától,még próbáltam az acetonmentes körömlakklemosót,de nem nyerte el a tetszésemet,nem szedte le rendesen.Szóval maradok ennél:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

Acetone 0 0