Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Brigikee

2015. április 29.

Gyorsan és könnyen lejön vele a körömlakk. Egyik barátnőm ajánlotta miután a Coopos körömlakklemosóval csak vakeráltam a körmöm, de semmit nem jött le róla, ráadásul olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 29.

nikolett00

2015. április 26.

Maradok az acetonmentes változatánál. Ez szárít... de amit tudnia kell azt tudja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

aaniitaa

2015. április 21.

Én csak ezt használom. Amit tudnia kell azt tudja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Én csak ezt használom. Amit tudnia kell azt tudja :)

Testbe

2015. április 18.

Az igaz, hogy gyors és könnyű vele a lakkokat lemosni, de ugyanakkor az aceton miatt rettentően kiszárítja a körmöket! Emlékszem, mikor ezt használtam, rétegekben tudtam néha lehúzni a körmömet, tök ijesztő :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Lettike77

2015. február 17.

Évek óta csak ezt használom,meg vagyok vele elégedve.Árban is kedvező. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

Évek óta csak ezt használom,meg vagyok vele elégedve.Árban is kedvező. :)

Danielle

2015. február 6.

Amióta festem a körmöm ezt használom nagyon jól leszedi még a háromréteges körömlakkot is a körmömről! Nincs semmi bajom vele.Ettől a márkától,még próbáltam az acetonmentes körömlakklemosót,de nem nyerte el a tetszésemet,nem szedte le rendesen.Szóval maradok ennél:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 6.

CsokiCica

2015. január 11.

Igazából bevált,leszedi a körömlakkot,tudja amit kell,szóval 5.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

Igazából bevált,leszedi a körömlakkot,tudja amit kell,szóval 5.:)

Anettke

2014. október 14.

Az Isana körömlakklemosó mandulaillattal nekem jobban bevált. Csak akkor veszek ilyet, ha másmilyet nem kapok. Viszont negatívumként csak az erős acetont tudom felhozni és hogy könnyebben párolog, mint az Isana!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Vivi92

2014. szeptember 18.

Azt tudja, amit egy körömlakklemosónak tudnia kell. Nem észleltem semmi negatív hatást, szóval újraveszem ha épp találok, mert már fogyóban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

Jossie

2014. augusztus 20.

Igazán nem tudok róla mit írni, de ezt a fajtát szoktam vásárolni, ha szükségem van rá. Teszi a dolgát... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Acetone 0 0