Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Angelgirl

2014. július 1.

Csak ezt használom, semmi mást! Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jól leszedi a sötétebb lakkokat is. Kevés is elég belőle, így sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

R.boo

2014. április 19.

kedvenc körömlakk lemosó! 3 éve használom és semmi bajom vele, nem szárít, hamar lehozza a lakkot és nem is büdös. Nagyon megéri megvenni! bár most épp nem ezt használom itthon, mert ahol lakok már nem lehet kapni így el kell szánnom magam hogy elmenjek egy nagyobb Tescoba megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

nius

2014. április 9.

Teszi amit egy tennie kell. Sokfélét kipróbáltam már, de ez a legjobb számomra, olcsó, bár a szaga olyan, mintha acetonnal parfümözném magam, de hát nem az illatáért vesz ilyesmi az emberlánya. :D Nekem szépen, hamar lehozza a körömlakkot-sokkal kevesebb kell belőle mint pl. egy Florenből.
Egyébként, lányok, naná, h szárít, mivel acetonos, mint minden jóképességű körömlakklemosó.(:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

manooo

2014. április 1.

Évek óta ezt használom. Tönkre is tett a körmömet teljesen. Felvált a körmöm felső rétege, beszakadt, nagyon rossz érzés fogott el miután lemostam vele a lakkot. Olyan száraz érzésű volt a körmöm. Hiába mostam meg langyos vízben szappannal, bekentem jól krémmel is de nem használt semmit sem. A körmeim totálisan tönkrementek!! Ma vettem meg az acentonmentes párját, remélem azzal nem lesz ilyen gondom. De a lakkot gyönyörűen lehozta. Befehéredett a körmöm teljes része miután használtam. 2 csillagot kap..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 1.

Princess

2014. március 18.

Na ez az igazi körömlakklemosó. Mindig ezt veszem, mert olcsó, és szépen leszedi a körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Evelyyn

2014. március 12.

Nem rossz, lehoz mindent, csak kicsit szárít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Nem rossz, lehoz mindent, csak kicsit szárít :(

zsanmisel

2014. január 26.

Nem rossz lemosó,szárít ugyan,az illata citromos,és egész jól lehozza a lakkot.Újravevős,mert olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

kisverus

2014. január 20.

Tökéletesen végzi a dolgát, lemossa a lakkot méghozzá hibátlanul mindenféle erőfeszítés nélkül.Én pontosan ezt várom el egy lakklemosótól semmi más extrát, így nekem 5 csillagocska

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Lukécia

2014. január 11.

Olcsó, jó, és magyar. Szárít, de lemosás után langyos vizes-szappanos kézmosás, és lakkozás előtt körömolaj az egész körömre, és no problem. Nagyon jól leszedi a sötét és a csillámos lakkot is, és sokáig elég. Én mindig ezt veszem 💅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

eszti98

2013. december 2.

Szárít, de lehoz mindent:) bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Szárít, de lehoz mindent:) bevált

Acetone 0 0