Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsanmisel

2014. január 26.

Nem rossz lemosó,szárít ugyan,az illata citromos,és egész jól lehozza a lakkot.Újravevős,mert olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

kisverus

2014. január 20.

Tökéletesen végzi a dolgát, lemossa a lakkot méghozzá hibátlanul mindenféle erőfeszítés nélkül.Én pontosan ezt várom el egy lakklemosótól semmi más extrát, így nekem 5 csillagocska

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 20.

Lukécia

2014. január 11.

Olcsó, jó, és magyar. Szárít, de lemosás után langyos vizes-szappanos kézmosás, és lakkozás előtt körömolaj az egész körömre, és no problem. Nagyon jól leszedi a sötét és a csillámos lakkot is, és sokáig elég. Én mindig ezt veszem 💅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 11.

eszti98

2013. december 2.

Szárít, de lehoz mindent:) bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Szárít, de lehoz mindent:) bevált

tamasbobe47

2013. október 2.

A körömlakkot leszedi, de egy idő után teljesen tönkreteszi a körmöket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

A körömlakkot leszedi, de egy idő után teljesen tönkreteszi a körmöket.

Ichigo94

2013. augusztus 24.

Nagyon szárít, de teszi a dolgát, nincs annyira rossz illata (citromosnak mondanám) és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

rekababa1216

2013. augusztus 23.

Évek óta használom. Nekem ez jött be, mert az acetonmentes nem igazán hozza le a lakkot. Nagyon olcsó és elterjedt, bármelyik kis 100 Ft-os boltban és drogériában megtalálható. Az illata is jó, ami nem egy utolsó szempont. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Aviva

2013. július 18.

Mióta lakkozom a körmeim ezt használom :) Számtalanszor vettem már újra. Jó árban és jó kiszerelésben ott van a toppon. Néha jó párszor át kell törölnöm a körmöm hogy lehozza a lakkot, de megéri így is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

zsofi.bosanyi

2013. július 8.

Teszi a dolgát. Csillogós lakkokkal kicsit küzd de elcsúszik. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Teszi a dolgát. Csillogós lakkokkal kicsit küzd de elcsúszik. 4*

hbscale

2013. július 1.

Tényleg levisz mindenféle lakkot, mivel acetonos, viszont emiatt szárít is (a kézkrém megoldja).
Viszonylag sokáig elég, és olcsó.
Az illata nekem nem durva.

Bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Viszonylag sokáig elég, és olcsó.
Az illata nekem nem durva.

Bevált.

Acetone 0 0