Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

lilielli

2013. március 20.

Ma vettem egy ilyet. Nem rossz az illata, ápolja a körmöm. Árban is jó nagyon. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

Dottus

2013. március 3.

Meglepődtem, hogy csak ennyi pontot kapott ez a lemosó... Ilyet használok kb. egy hónapja, egyszer anyu hozta nekem a boltból, mert nem volt olyan, amelyet használni szoktam. De nekem nagyon bevált. Nincsen rózsaillata, az tény és való, de hát nem kell kimenekülni a házból, nem olyan büdös. Sőt, anyu már nem is szokott szólni, ha a fürdőben tartom a procedúrát, úgyhogy tényleg nem vészes szagú/illatú :) Kb. 170 ft-ért meg nem várok csodát, arra bőven jó, amire használjuk. Talán, mintha kevesebb kis fehér foltocska lenne a körmömön, mióta ezt használom, lehet, hogy nem pont ezzel függ össze, de én így vettem észre. Annyira nem is tudok miért levonni pontot tőle, lehozza a vérvörös lakkot is a körmömről (a körömágyamon nem maszatolja szét!), nem kell sokszor újranedvesíteni a vattát, a csillámos lakkot nem kell sokáig dörgölni vele... nekem tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Xinezia

2013. február 11.

A lakkot leszedi minden gond nélkül, de rettenetesen szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

A lakkot leszedi minden gond nélkül, de rettenetesen szárít...

Mayu

2013. február 9.

Hát egy fokkal hatásosabb mind az aceton mentes,de így nagyon lassan szedi le a körömlakkot,nem szeretem...:s

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

Dana1983

2013. január 27.

Én mindig ilyet használok, nekem nem tette tönkre a körmeimet. Az ára jó és nagyon jól lehozza a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 27.

orsolyanovak

2013. január 24.

Régen sokat használtam az ára miatt, de aztán már nem bírtam elviselni a borzasztó erős szagát, meg nem is túl takarékos.A körmeimet is megviselte. A lakkot viszont elég jól leszedi, de nem egy jó cucc :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

ronicic

2013. január 6.

Hatékonyabban leszedi a lakkot, mint az acetonmentes testvére, viszont nem érdemel 1 csillagnál többet, mivel én is ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem írók: a körmöm töredezik ("lemezesedik"), a körülötte lévő bőr szárad tőle. Alig várom, hogy elfogyjon. Hiába 200 forint, nem ajánlom a fentiek miatt senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

c.ancsa

2013. január 3.

Nem tudom, hogy miért írják rá hogy körömkímélő...Egyszerűen felháborít. Persze, ne írják rá hogy tönkre teszi a körmöt, de nem kell ekkora ferdítés. Nem kellene akkor semmit ráírni, csak egy sablonszöveget! Rossz az illata (bár ez kit mennyire zavar), nem szedi le a lakkot, és ráadásul ,,keni". Nem szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

Sziszkó

2012. december 7.

Lehet, hogy az aceton nem éppen a legillatosabb, de leszedi a lakkot és nekem ez a lényeg.Minden típusú lakkot leszedett eddig, így máskor is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

vikkancs

2012. november 2.

nagyon szárazak lettek a körmeim :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 2.

nagyon szárazak lettek a körmeim :((

Acetone 0 0