Egyéb

Ár:   160 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.eszter92, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az Eszter körömkímélő illatosított körömlakklemosó alkalmas a körömlakk gyors eltávolítására.

kiszerelés: 100 ml

Acetone 0 0Water / Aqua Glycerin h 0 0

juzuha

2012. október 11.

Már volt hogy anyukám ilyet hozott, ez is ugyanúgy leszedte a körömlakkot nekem mint az összes többi lemosó, a feketét vagy a borvöröset is bizony. Tény, hogy nincs olyan illata mint az isana mandulás lemosójának de én nem fulladtam még meg használata közben, és nem volt közben nyitva a házban az összes ablak. Szerintem egy kicsit eltúlzott itt ez a nagy lehúzás, ennyire egyáltalán nem rossz, azt meg tényleg nem értem hogy aki azt írja, hogy nem tudja, nagyon nehezen mossa le vele a körmeit, hogyan csinálhatja. Én konkrétan csillámos lakkot is mostam már vele le, amiről mindenki tudja, hogy nem egy egyszerű művelet. Ilyenkor egy körömlakklemosóval átitatott vattát fóliázok az ujjaimra 10 percig és csak utána szedem le, így könnyebb. Bizony ezt a műveletet ezzel a lemosóval is lejátszottam és el kell mondjam egyáltalán nem tette tönkre a körmeimet... ugyanaz a hatás nekem teljesen mint eddig bármely más körömlakklemosóval.
Lehet, hogy akinek alapvetően is gyenge körmei vannak, annak tényleg rossz, de ha én oylan körmökkel rendelkeznék akkor például eleve nem vennék acetonos lemosót. Aki meg arra gyanakszik, ha nem ezt a lemosót használná mindjárt megakörmei nőnének azért azt ki kell ábrándítsam mert az erős körmöket szerintem alapvetően nem befolyásolja és nem teszi tönkre ez a kis lemosó. Legalábbis ha magamból indulok ki.
Olcsó termék, tény, ez látszik a csomagolásán és a szagán is, igen, hát nem a legjobb, igen. Viszont lemosásra nekem igenis bevált, muszáj cáfolnom ezt az állítást miszerint tönkreteszi a körmöket és/vagy a körömágybőrt, mert nekem a fentebb leírt procedúrák mellett se jelentkezett ilyen mellékhatás. Igen, én is jobban szeretem például az isana mandulás lemosót mert jobb illata van jobban tetszik a csomagolása de ennek is megadom a 4 csillagot mert amire meg ki van találva azt nekem teljesíti és -nekem- nem teszi tönkre a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 11.

RicoCake

2012. október 1.

Szerintem akinek nem tök mindegy hogy egy ACETON milyen az értelmileg nem okés teljesen (szépen fogalmazva) - Nem fűzök hozzá többet, most jót röhögtem hogy miket kitalálnak az emberek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

illusia

2012. szeptember 26.

Nekem leszedi a lakkot, annyira nem rossz, bár tény, hogy van ennél hatásosabb lemosó is. És rettentő büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

allcatsaregrey

2012. szeptember 25.

Szárítja a körmöt, és nem szedi le a lakkot sem... legalább olcsó, és így nem volt akkora pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 25.

andrej

2012. szeptember 10.

Ezzel én elégedett vagyok, mivel műkörmöt viselek, így csak a lábkörmeimet festem, annak lemosására tökéletes. Olcsó, egyáltalán nem büdös, nem szárít, semmilyen ragacsos érzetem nem marad a használata után, gyorsan és maradéktalanul leszedi a lakkot.
Szeretem, így megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Szeretem, így megtartom.

miraella

2012. augusztus 29.

Borzasztó büdiii! És nem is szedi le a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Borzasztó büdiii! És nem is szedi le a lakkot.

claudia

2012. augusztus 24.

Anyám mindig csak ilyet vesz tehát én kicsiny, rövid kis életem során csak ezt meg a rózsaszín fajtáját használtam. Okádék szaga van, a csillámos lakkot lehetetlen lemosni vele, feketét, pirosat egyáltalán nem csak úgy hogy konkrétan az egész ujjamat beszínezi azzal amit leszedett. Olvastam, hogy másnak is tönkretette a körmét. Lehet, hogy ez az oka annak, hogy olyan gyenge a körmöm hogy sosem tud megnőni, csíkos stb.Úgy érzem itt az ideje, hogy ezt is én szerezzem be. (pl egy isanásat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

butterfly.6927

2012. augusztus 15.

A rózsaszín verzió volt meg, de valami szörnyű! Nehezen szedte le és borzasztóan büdös. Soha többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

TJudit

2012. augusztus 14.

Kb 5 percig suvickoltam egy körmömet ezzel a lemosóval, mire nagy nehezen sikerült leszedni a lakkot. Nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

maja54

2012. augusztus 4.

Szörnyű. Ne vedd meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Szörnyű. Ne vedd meg!

Acetone 0 0