Egyéb

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Bijó Szakáruház, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Lelőhely:   Bijó Szakáruház, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Védőkupakkal ellátott adagolópumpás, címkézett üvegben forgalomba hozott, átlátszó, enyhén illatosított víztiszta gél. A szervezet által termelt hyaluronsav a korral csökken, a bőr rugalmatlanná válik. A visszapótolt hyaluronsav mellékhatások nélkül javítja a bőr vízháztartását, így segíti a ráncok mélységének csökkenését. A terméket vizes kézzel, vagy bármely egyébként is használt kozmetikummal masszírozzuk a bőrbe.

SzaKataa

Korcsoport: >54
2020. január 3.

Huuuuu! Véletlenül találtam, de megmondom őszintén, hogy az én bőrőmmel csodát művel...imádom, hogy az INCI ennyire alap...és a csomagolás sincs túlspirázva, nem is baj így legalább a sznobok :) nem találnak rá :) :) :) remélem nem tűnik el a polcról! Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 3.

grizus

2018. december 28.

Levonok egy csillagot, mert igazából nagyon vékonyka, mintha semmit se használna. De megpróbálom vizes kézzel is. Rossznak nem rossz.

Na jó, adok egy plusz csillagot, hisz végül is nem rossz, hidratál, könnyen beszerezhető a Medilineban nem drágán.

Update két és háromnegyed év múlva: azóta is használom. Egyre gyorsabban fogy. Ez szerintem már pszichés hatás, hogy nem állsz le, mert nem tudod, mi lesz nélküle, miközben a hatása nem egyértelmű. Lehet, hogy jól bepaliztak minket ezzel a hyaluron témával?

Újabb update... változatlanul használom, de gyakran silica géllel és virágvízzel összerázva. Úgy veszem észre, nem jobb attól, sokat kenek belőle, inkább szárít úgy, higítva jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

ziadrienn

2018. október 2.

Legjobb hyaluron amit eddig próbáltam ,selymes lesz tőle száraz bőröm is ,Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Fannitazia

2018. szeptember 14.

Vizes kézzel szoktam bemasszírozni a bőrömbe, reggel és este, arctisztítás után. Még tesztelem, de eddig nagyon tetszik, az összetevő listája is faék, és ez nagyon szimpatikus benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

emese1989

2015. április 16.

Kellemesen ápol, határozottan szebb tőle a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Kellemesen ápol, határozottan szebb tőle a bőröm