Egyéb

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petrevici, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Gördülékeny hőmérséklet beállítás 160–220 °C
  • Gőzölős vasalási funkciók
  • A vasalás során használhatsz táplálószereket a hajhoz a haj minőségének és a vasalás eredményének javítása érdekében
  • Ionizálás: nem
  • Biztonsági elemek automata kikapcsolás
  • Turmalín kerámia lapok
  • Gőzölős vasalási funkciók
  • Víztartály kapacitása: 7,5 ml**
  • A vasalás során használhatsz táplálószereket a hajhoz a haj minőségének és a vasalás eredményének javítása érdekében
  • Biztonsági elemek automata kikapcsolás 30 perccel utána
  • Vasaló alátét lemeze 25 × 90.5 mm

6vilag

2020. november 9.

Nekem ez az első hajvasalóm. Nem akartam túl sok pénzt adni érte, nem tudtam, hogy mennyire fogom megszeretni ezt a hajvasalálos dolgot, mikor keresgéltem, láttam, hogy hasonló termékeknél árban gyakorlatilag a csillagos ég a határ. Tetszett a turmallin bevonata, ami azt ígéri, hogy természetes negatív-ionizáló hatással rendelkezik, így a vasalt haj még fényesebbé és selymesebbé válhat. Érdekes, a fenti leírásban, pedig az ionizálást negatívként említi. Mindegy. Szóval vettem hozzá desztillált vizet is, de a gőzőlös funkciót mégsem használom, mivel így is tökéletesen megfelel számomra a hatása. A már majdnem száraz hajat húzom át vele és viszonylag gyorsan is végzek. A hajam nem áll szerte szét utána, bár úgy nem tudom megcsinálni, mint egy fodrász, de azért csiszolom a technikám.
Nem bánom, hogy megvettem, szerintem megérte az árát, bár nincs viszonyítási alapom, mivel nekem az első ilyen termék.
Csak a 160 fokos funkcióját használom és az teljes megelégedésemre szolgál. Adom az 5 csilit, úgy hogy nyílván nem csodaszer, de otthoni használatra teljesen kielégítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 9.

Messy2214

2020. október 9.

Nagyon szép ennek a hajvasalónak a kinézete és azt hiszem itt be is tudom fejezni a jó tulajdonságait. Alulról jön a gőz és nem a lapok közül ami nem tudom mennyire hatásos. Én 180°-on vasaltam vele a hajam és nagyon spröd lett a vége pedig elvileg a gőz hidratálja de ennél még durvább lett. Nagyon tépte a hajam, akár hogy fogtam. Számomra ez használhatatlan. A dizájn miatt ez 2 csillag. 😪

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

petrevici

2020. március 6.

Egyszer használtuk (a lányom és én) . Elégedettek vagyunk. A hajunk puha fénylő és rugalmas. Sokkal jobb, mint a hagyományos vasalóval (remington) A hajgumi nem hagy nyomot, másnap, sőt harmadnap is tart a hatás. Gőzölős vasalóhoz való termékkel is ki kell próbálnom. Akkor jövök ismét...
Egyetlen hátránya talán, hogy a kis tartály fekete... Nem látszik mennyi víz van benne. De ez semmiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 6.