Egyéb

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petrevici, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   13 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Gördülékeny hőmérséklet beállítás 160–220 °C
  • Gőzölős vasalási funkciók
  • A vasalás során használhatsz táplálószereket a hajhoz a haj minőségének és a vasalás eredményének javítása érdekében
  • Ionizálás: nem
  • Biztonsági elemek automata kikapcsolás
  • Turmalín kerámia lapok
  • Gőzölős vasalási funkciók
  • Víztartály kapacitása: 7,5 ml**
  • A vasalás során használhatsz táplálószereket a hajhoz a haj minőségének és a vasalás eredményének javítása érdekében
  • Biztonsági elemek automata kikapcsolás 30 perccel utána
  • Vasaló alátét lemeze 25 × 90.5 mm

petrevici

2020. március 6.

Egyszer használtuk (a lányom és én) . Elégedettek vagyunk. A hajunk puha fénylő és rugalmas. Sokkal jobb, mint a hagyományos vasalóval (remington) A hajgumi nem hagy nyomot, másnap, sőt harmadnap is tart a hatás. Gőzölős vasalóhoz való termékkel is ki kell próbálnom. Akkor jövök ismét...
Egyetlen hátránya talán, hogy a kis tartály fekete... Nem látszik mennyi víz van benne. De ez semmiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 6.