Egyéb

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Aisa, Módosítva: 2015. április 24.

Ár:   13 000 Ft
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Összeköti az öregedésgátló technológiát az alapozó egyenletességével és ragyogásával. Hidratáló korrektor és feszesítő alapozó kombinációja közepes fedéssel.

Aisa

2015. április 14.

Eddig ez az alapozó vált be nekem a leginkább. A 01-es kódút használom (bár most épp 02-esem van, de az kicsit sötét is nekem). Nekem pont jó az állaga, ecsettel kenem fel, szépen egyenletesen eloszlik. Púder azért kell fölé.
A concealerje a tetejében viszont nem a legjobb.
Én a kozmetikusomtól szoktam beszerezni, ő is ezzel dolgozik sminkeknél. Ja, és nem mellesleg SPF15 van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

A concealerje a tetejében viszont nem a legjobb.