Egyéb

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dudoka77, Módosítva: 2019. október 10.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egy kozmetikum tripla funkcióval. Ránctalanító, fényvédő, bőrszínkiegyenlítő hatással. Természetes hatású, hidratáló és fényvédő krémmel, melytől a bőröd egyenletes és tökéletesebb lesz. Elkendőzi a bőrhibákat, emellett ápol.

Dudoka77

2019. október 9.

Mivel nem szeretnék plusz réteg krémet kenni az arcomra fényvédelem céljából, alapozót vagy BB-krémet viszont napi szinten használok, mindig olyat választok ezekből, amelyek egyúttal fényvédelemmel is rendelkeznek. Ezért esett a választásom erre a darabra, amely amellett, hogy könnyű állagú, nem szárító BB, magas fényvédelemmel is rendelkezik. A nyári hónapokban jórészt ezt viseltem, és úgy tűnik, a kalappal együtt ez a BB is segített elejét venni a foltosodásnak. A kivitele nagyon praktikus, dekoratív és elegáns; valóságos élvezet az aranyszínű, kis kerek fogantyúval rendelkező tetőbe ágyazott párnácskával beütögetni az anyagot, noha a szemzugok és az orrcimpák környékének terítése igényel egy kis kézi igazítást. Maszkhatás nélkül egységesíti a bőrképet, de azért nem mondanám színtelennek. A 21-es árnyalatot vásároltam, ami leginkább a világos bőrűek számára ideális választás. Komolyabb bőrhibákat nemigen rejt el, de aki a masszív, drámai hatás helyett természetes bőrszínkiegyenlítésre vágyik és nincs sok takarnivalója, valamint aki a divattrendek ellenére a világos bőrkép híve, annak megfelelő választás lehet ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.