Egyéb

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2020. július 29.

Ár:   2000 Ft

Megjelenés éve: 2000.

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-édes

Fejjegyek: bergamott, mandarin

Szívjegyek: sárgabarack, őszibarack

Alapjegyek: kakaó, vanília

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 4.

Egy meleg kakaós, édes illatra számítottam, de teljesen más.
A Lolita Lempicka illatokhoz hasonlít, olyan lila illat, számomra virágosan tinta-szagú, édes.

Nehéz jellemezni, mert az illatjegyeit nem tipikusan kiérezhetően tartalmazza, ha tartalmazza.
Rajtam fűszeresen édes, ánizsos, íriszes, pézsmás, vetiveres, kicsit savanykàs (meggy+bergamott?) beütéssel, gyümőlcsökkel. És csak ezeken túl érezhető benne a hivatalos illatjegyek bármelyike. Nekem fejfájdító kissé, erős, tartós!
KAKAKÓ egy porszemnyi sincs benne,legalábbis rajtam.
Több illatra hasonlít, de Lolila L. - L.L. '97-es verziójához tudom legjobban hasonlónak mondani, illetve több lila "almácskájához"is..

Nekem csak egy illat tetszett tőle, a Fleur Défendue\Forbidden Flower. A többi nem igazán, esetleg a Sweet '14-es kiadàs ami meg La Petit Robe N. -dupe rajtam.
Szóval aki nagyon olcsón keres lila Lolita Lempickát, annak javaslom ezt. Tartós (6+ óra).
Kupak gagyi,de az üvege szép lilàs.

Émelygek tőle,ahogy a L.L.-tól is. Nagyon sajnálom, pedig nehéz volt szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Egy meleg kakaós, édes illatra számítottam, de teljesen más.

KAKAKÓ egy porszemnyi sincs benne,legalábbis rajtam.

Kupak gagyi,de az üvege szép lilàs.

Émelygek tőle,ahogy a L.L.-tól is. Nagyon sajnálom, pedig nehéz volt szerezni.