Évca Natural

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridgeee, Módosítva: 2018. november 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás technológia mágnesként vonzza magához a bőrön található szennyeződéseket, így natúr arctisztítónk tökéletesen tisztítja és tonizálja az arcot. Még az érzékeny bőr is tiszta és friss lesz, irritáció nélkül.

• A szem és az arc bőre érezhetően tiszta lesz és megnyugszik.
  • A bőr észrevehetően puhává és rugalmassá válik.
  • Arcod azonnal hidratálttá válik.
  • Felkészíti a bőrt az azt követő arcápolásra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pannama

2021. április 23.

Ez egy szuper micellás víz és szeretem, hogy natúr alternatíva ( és magyar, ráadásul a régióból!:D ). Jól tisztít, hidratáló érzést hagy maga után és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Adec56

2020. július 21.

Rendelésem mellé kaptam egy keveset ajándékba. És nagyon meglepődtem, miután 1 hétig használtam, mert egyenletesebb lett az arcbőröm. Egyértelmű, hogy emiatt a micellás víz miatt, mert semmit nem csináltam másképp. Azóta rendeltem egyet magamnak, minden reggel használom. Kellemes illata van. Nem szárítja ki a bőröm. És egyenletesebb is lett a színe. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Bridgeee

2017. július 28.

Micellás víz, ami nem szárítja tovább az amúgy is száraz bőröm, és nem okoz piros foltokat. :) Sminket tisztességgel leszedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate