Évca Natural

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsaklin09, Módosítva: 2018. november 28.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az alumíniummentes krémes dezodor nem szívódik fel, csak egy vékony filmréteget képez a bőr felszínén, kíméletesen megakadályozza a kellemetlen szagokért felelős baktériumok elszaporodását, valamint könnyen kimosható a ruhákból. Amellett, hogy semlegesíti a nem kívánt szagokat, ápolja, védi és regenerálja a bőrt. Különleges krémes állagával és hűsítő jellegével, finom menta-kókusz illatával egész napra védelmet nyújt számodra.

julcso

2021. január 9.

Kedvenc deom Évcától. Tartós, finom illat, szagtalanító hatása tökéletes, és örülök, hogy stiftes. Csak ajánlani tudom a többi termékével együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Adec56

2019. október 10.

Nagyon jó dezodor. Ódzkodtam a stiftes dezodoroktól, de ez nagyon bevált. Nem fogja meg a ruhámat, nem tömíti el a bőrömet. Nagyon kellemes illata van. Eleinte kicsit furcsa volt, hogy hűsít, de nem zavaró :) Kitart egész nap, akkor is, ha rohangálósabb napom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

bvero

2019. szeptember 17.

Finom az illata, nyáron is maximum kétszer használom ha nagyon megizzadok, nincs semmi mellékhatás, csak ezt használom!!!!
A többi évca dezodort is próbáltam és abszolut elégedett vagyok! Főleg a szodabikarbónásokkal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol