Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossman, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorka91, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Rossman, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Az Oxytarm egy világszerte már évek óta forgalomban lévő termék, mely hatásosan segíti a méregtelenítést, salaktalanítást. Hatóanyagai - magnézium molekulába zártak, a gyomorsav nem tudja feltörni, - csak a vastagbélben szabadulnak fel. Hozzájárul a vastagbélredőinek kíméletes és gyors salaktalanításához és ezáltal a méregtelenítéshez. Ne feledjük, az immunrendszer 70-80%-a a vastagbélben található! Segítséget nyújthat a béltraktus parazitái elleni harcban is. Méregtelenítés és salaktalanításnélkül nincs eredményes fogyókúra sem. Laposabb has, akár napokon belül.

daylight81

2020. szeptember 22.

Nyáron csináltam egy 3 hónapos kúrát, teljes mértékben rendezte a rossz bélműködésemet. Rendszeres volt a székletürítés, laposabba volt a hasam, és kevésbé voltam felpuffadva. A súlyom is könnyebben tartottam. Most felszaladt rám 1-2 kilo, újra fogom szedni, de csak napi 2 szemet folyamatosan, így 2 hónapra is elég lesz. Magasan veri a gyógyszertári sz@rokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Monitus

2020. május 6.

Az egyik legjobb vitamin amit évek óta használok. Ezelött csak dulcolax segítségével sikerült 3-4 naponta wc-re eljutnom, viszont mióta ezt szedem mindennapossá vált a székletürítés. Javasol adagolás a reggel-este 2-2 szem viszont én reggel-este 1-1 szemet veszek be és így is segítséget nyújt a mindennapokban. Mindenképpen ajánlom azok figyelmebe akik szorulási problémával, kemény széklettel esetleg aranyérrel küzdenek.Nálam csillagos 5-ös!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

waylinn

2018. április 16.

Pár éve gond volt az emésztésemmel és diéta mellett ebből csináltam egy kúrát. Csak ajánlani tudom, és azonnal újraveszem, ha ismét problémám adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.