Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   3,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enne, Módosítva: 2022. augusztus 15.

Kiszerelés:   3,3 ml
Lelőhely:   online, gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az első terbinafin tartalmú gombaölő lakk, ami ötvözi a hatékonyságot és kényelmet: a köröm reszelése nélkül, az első 4 héten naponta, utána elég csak heti 1x alkalmazni.

Nem szükséges a körmöt lereszelni.

Vízzel könnyen le lehet mosni a körömről. Az Exoterbyn eltávolításához nincs szükség speciális oldószerre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Enne

2022. augusztus 16.

Közel 5 évig szenvedtem körömgombától az egyik nagylábujjamon. Sokféle szert kipróbáltam időközben, de persze többször is feladtam a küzdelmet. Főleg nyaranta jelentett problémát a dolog, mivel a fertőzés jelentkezésekor egyből elkezdett lenőni a beteg köröm (leváltotta magát), ami elég csúnyán nézett ki, és sajnos volt, hogy még le sem nőtt, újrakezdte. Így volt, hogy akár 3 réteg köröm is volt egyszerre az ujjamon. Amellett, hogy nem volt szép látvány, a körömváltási folyamat gyakran együtt járt szúró, lüktető fájdalommal is.
Tavaly lett végleg elegem, amikor a másik nagylábujjamon is jelentkezett ugyanez. Akkor beszereztem egy újabb ecsetelőt (ennek elődjét) és eldöntöttem, lesz, ami lesz, ezúttal nem adom fel a kezelést. A szer időközben elfogyott és ezzel fejeztem be az 1 ÉVIG! tartó procedúrát.
Végül megérte, mert évek óta először újra egészséges külleműek a lábkörmeim.

A termékről: praktikus, mert nem kell reszelgetni a körmöt, és az első 4 hét után elég heti egyszer használni. Az ecsetelője egy műanyag applikátor, ez az egy negatívuma számomra egyedül, a másik márkához rendes ecsetet adtak, mint a körömlakkhoz, azzal könnyebben lehetett dolgozni, de ez a legkevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

Végül megérte, mert évek óta először újra egészséges külleműek a lábkörmeim.