Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ernestina, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

jadegirl

2016. július 4.

Több is van belőle,az egyik a 3 darabos Dangerous Beauty válogatás,a másik a 126. Nagyon jó minőség, a Red Cherrynél sokkal jobb,természetesebb és hajlékonyabb. Nekem elég kicsi szemem van így a drámai pillákat nem tudom kihasználni mert egyszerűen bután néz ki :) A Texture 154 és az Exaggerate 141 vált be a legjobban,ez utóbbi nálam a "holy grail".Elsőre nem tűnik hosszúnak de föltéve nagyon hatásos. A Texture 157 sajnos nekem már túl nagy,a lashband is más,vastagabb. A Definition 126 egyszerűen gyönyörű de az egész nagyon vaskos,nehéz vele bánni. Ki kell tapasztalni kinek melyik működik de megéri kipróbálni néhányat. Az ilyen Essence meg Ebay szempillákat el kell felejteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

ribizlizizi

2016. március 23.

hú, hogy ez mennyire jó kis műszempilla. a clairesben csaptam le egy natúr barnára és egy feketére. őszintén szólva, ez a legtermészetesebbnek ható műszempilla legalábbis felragasztgatósból. csodaszép, természetes, nem túl fényes, nem ecsetszerű. a barnához még spiráloznom sem kellett. annyi időt megspórolt nekem az a műszempilla. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

ponikiralylany

2015. november 30.

Egyszer ruháztam be egy ilyen pillára, nagyon szuper meg minden, de van ugyanilyen jó egy Ardell szempilla is, majdnem a fele áron. Csak ezért a levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Lulic

2014. november 16.

Nagyon jó pilla, 2 másodperc feltenni és egész este fenn is marad. Szomorú is vagyok, hogy kivonul. Brühü.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

dyta_93

2013. április 27.

Nagyon szeretem ezt a márkát mert nagy választéka van így mindenki megtalálhatja a számára legmegfelelőbb műszempillát. Jó az anyaga nem zavar a viselésben, jár hozzá praktikus kis üvegcsében ragasztó is és leírás melyben sok hasznos információra szert tehetünk :) csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

CocoSunrise

2012. szeptember 23.

Ó ez az egyetlen műszempilla amit valaha használtam :) Nagyon szép hatása volt és még kezdőként is tökéletesen tudtam feltenni. Kibírta szépen az egész estét. Kb 4x használtam, aztán valahogy sokáig nem mentem sehova.. vagy lusta voltam feltenni és végül kidobtam, mert ... hogy is mondjam kinőttem belőle vagy más lett a stílusom. De érdekes volt kipróbálni. Abszolút megérte sokszor újrahasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

ernestina

2012. szeptember 17.

Az Eyelure 020 Brown műszempilláját első pár pillaként vettem meg, azaz korábban nem próbáltam más műszempillát. Az anyaga szintetikus, de természetes hatású és nagyon finom tapintású. A méretén korrigáltam hogy ne érjen be teljesen a belső szemzugba, mert ott kicsit szúrt. A hozzá adott ragasztó erősnek bizonyult, azonban száradás után nem lett teljesen színtelen. Igyekeztem minél kisebb mennyiségben használni. A pillasort nem a saját pillák tövéhez hanem lehető legközelebb a pillák vonalához, a szemhéjhoz kell rögzíteni. Ez a művelet könnyen ment. A végeredmény tetszett, a pillák észrevehetetlenül könnyűek. Csak alkalmakkor fogom használni, a tartósságról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.