Egyéb

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umcsi86, Módosítva: 2015. június 10.

Ár:   1900 Ft
Kategória:   Szépségvitaminok

3 x 10 vagy 3 x 20 csepp lehetőleg magában, reggeli és ebéd előtt valamint közvetlen lefekvés előtt!! A tinktúra kiválóan alkalmazható együtt gyógynövényes nőt teakeverékekkel, mint cickafark tea, palástfű tea valamint jól alkalmazható még az Ezerjófű erősítő teakeverékeivel együtt is.

Összetevők: Vöröshere Virág, Palástfű, Cickafark Virág, Lucerna, Citromfű, Levendula, Körömvirág, Orvosi Zsálya, Barátcserje, Alkohol 40%, Komito Rendezett Víz

3366

2017. augusztus 3.

Vegyes érzéseim vannak a cseppekkel kapcsolatban, azért adom a 3-ast, a középutat.
Második nekifutásra kezdem el használni a jó három éve megvett üvegcsét (nagyon sokáig jó a szavatossága).
Mikor évekkel ezelőtt a mindennapjaim részévé tettem, akkor az előírt dózist használtam, aminek az lett a következménye, hogy nagyon erős lett a vérzésem, pedig előtte nem nagyon volt okom panaszra. Szóval csak óvatosan a mennyiségekkel, mégha elő is van írva a javallat! Így akkor fel is hagytam a szedésével.
Most évekkel később döntöttem úgy, hogy ha már drága pénzért megvettem (szerintem nem 2000 Ft Volt!), ráadásul elvileg jótékony hatása is van, akkor már csak beszedegetem, mégha kisebb dózisban is (napi 1x15 csepp).
Az illata nem túl kellemes, de szerencsére nem lehet érezni az ízét, pedig tiszta vízzel veszem be.
Szóval összességében nem tudom megállapítani, hogy mit művel a szervezetemben, használ-e vagy sem.
A tudat biztosan jó, hogy teszek valamit az egészségemért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

A tudat biztosan jó, hogy teszek valamit az egészségemért.