Egyéb

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katherine Pierce, Módosítva: 2018. október 2.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% natur termék.

Az ausztrál őslakosok évszázadok óta használják a teafa olajat bőrápoláshoz, a bőr különböző betegségeinek kezelésére. Összetevői gátolják a bakteriális és gombás fertőzést.

Használata: fürdéshez, masszázshoz, bőrápoláshoz, párologtatáshoz, inhaláláshoz, rovarcsípés ellen.

Sziszikee58

2018. szeptember 25.

Pattanásos, aknés bőrre nagyon jó! Az illatát meg kell szokni mivel nagyon erős, de valamit valamiért... Sokáig elég 1 üveg, és szerencsére nem drága. Szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Timo

2016. október 9.

Ez egy csodaszer,imádom!Mindenre jó!A herpeszemet 2 nap alatt leviszi,miközben a mindenféle gyógyszertári kencének több mint egy hét kellett.Ha már akkor elkezdem kenegetni mikor még nem látszik semmi,hanem csak zsibbad,akkor fele akkorára dagad a szám,és nem fog felhólyagosodni!egy kicsi pörk attól még lesz,de mégse olyan feltűnő,és könnyebben is gyógyul utána.
Használom még arcápolásban,a pattikat szépen leviszi,csípésekre,illetve bármi más fertőtlenítésére.
Az illata elég erős,ha használom akkor mindenki megérzi :) Engem soha nem zavart,de pl. a párom sokáig nem tudott vele megbarátkozni.

Kiegészítés:2015,januárjában írtam róla,de azóta megváltozott a helyzet :( Azóta 2-3 üveggel vettem,és egyre rosszabb.Szerintem hígítják,mert se az illata nem olyan erős,sem az állaga nem olyan tömény.Ha használtam,kilóméterekről mindenki megérezte.Most bekenem magam,és 5 perc alatt elillan.Elején ha a herpeszemre tettem,olyan volt mintha lefagyasztaná az egész számat.Most meg épphogy csíp.Soha többet ezt a fajtát...A herpeszt is hiába kenem vele,a régi tömény változat volt csak neki jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Katherine Pierce

2013. október 7.

Az egyik legjobb természetes csodaszer ! Kiváló bőrápoláshoz, fertőtlenítéshez, és női problémákhoz is! Rovarcsípésnél a viszketéses tüneteket azonnal enyhíti. Az illatát könnyen meg lehet szokni, semmi rosszat nem tudok mondani róla :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.