Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tinkaa, Módosítva: 2013. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Természetes, 100%-os tisztaságú, a rozmaring virágzó felső részéből nyert illóolaj. Az olaj kedvező hatásai közül az antimikrobiális, légzéskönnyítő, bőrvörösítő (a bőr és a bőr alatti szövetek vérkeringését fokozó), gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító és izomlazító hatások emelendők ki.

Alkalmazás:

• párologtatáshoz
  • aromafürdőhöz
  • illatszerekhez
  • bőrápoláshoz
  • zsíros haj ápolásához
  • masszázshoz és bedörzsölő szerekhez a mozgásszervi megbetegedések (izom- és reumás eredetű fájdalmak ízületi gyulladások) és sportsérülések kezeléséhez
  • lábápolószerekhez
  • a lábak keringési zavarainak kezeléséhez
  • sportolás előtti izombemelegítéshez.

Illatanyagok: Limonene