Egyéb

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2018. december 3.

Kiszerelés:   2 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

A Faceez mikroszálas sminkeltávolító korong, hideg vagy meleg víz segítségével eltávolítja a sminket. A mikroszálak százszor vékonyabbak az emberi hajnál, ezáltal gyengéd és alapos tisztítást, valamint sminkeltávolítást tesz lehetővé. A korong használata alig igényel időt (30 mp), és környezetkímélő.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. november 29.

Nem rossz, nem rossz, de nem világmegváltó. Próbálom lecserélni a vattakorongot, erre, de valahogy nem érzem tőle ANNYIRA tisztának a bőrömet, és több micellás vizet szív fel, mint gy pici vattakorong. De azért használom, nem feltétlenül micellás vízzel, hanem sima vízzel. A feladatát azért jól végzi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 29.

Lina14

2019. november 29.

Én nem használom minden nap, inkább egyik héten micizek, másik héten pedig ez. Nekem sok vattakkorongot takarít meg, látom ezen a téren a változást. És igen, a szegély elég rossz, de nem annyira vészes, és direkt a közepét hajtogatom össze és úgy szedem le a szemsminket. Nekem egész szépen leszedi a vastagabb sminket is, de ha nagyon nem akarja, akkor habzó arctisztítval megyek neki a fejemnek. Nekem sajnos nem sikerült kiszedni maradéktalanul a sminket belőle, így kb 2 hónappal megvétel után már nem annyira szép esztétikailag. Én még csak az egyiket használom, a másik majd akkor kerül elő, ha ez meghal. Nekem egészen ouha maradt eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

pöttipanka

2019. november 15.

Ez volt a második befektetésem a vatta kiváltására... Kicsit sajnálom, hogy megvettem mert nem olyan jó mint az Ebelines vagy a The Originalos. Sajnos a Müller és a Rossmann ilyen tekintettben elégé elszálltak az árakkal..
Ami a bajom vele, hogy van egy vastag a szegélye, elég sok micellás vizet elnyel, hamar elveszti a puhaságát, szemkörnyék körül picit nehezebb használni. A smink eltávolítását ezeknek a problémáim ellenére tökéletesen elvégzi. Mostanában inkább arctisztító géllek, zselék lemosására használom mint sem kifejezettem a smink lemosására. Én marhaepe szappannal tisztítom kb 2 hetente, utána tíz perc ruha fertőtlenítőbe áztatom nekem így maradéktalanul tiszta lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Kricci

2019. október 28.

2x használtam. A lightosabb sminket maradéktalanul leszedte, ha már több rétegü az alapozó, át kell törölni micellással, tehát a vattakorongtól nem köszöntem el. Drága viszonylag, bár 2 db. Igen, a szegély nem kéne rá, meg a szem környékére hajtogatni kell, szempillaspirált macerásabb vele lemosni, ennek ellenére jónak tartom. Az előző hozzászólásban olvastam, hogy van dm-es is, azt is kipróbálom majd. Pici folyékony mosódióval dörzsöltem meg a végén, jól kiöblitem, szép tiszta lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Alice83

2019. március 14.

Drágállom mivel 350 ft ért lehet rendelni Kínából jobbat..sajnos nem a legjobb nem a legpuhább és valahogy nagyon hamar kidörzsölődik..azok akiknek nem volt még makeup eraser a kezében biztos nagyon meglepődnek és szeretik de lehet kapni finomabbat és hatékonyabbat..én amúgy a kendő típust ajánlom jobban mert finomabban lehet vele leszedni a sminket.. .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

draculina

2019. március 10.

Kicsit drágának gondoltam, de adtam neki egy esélyt. Nekem megérte, mert helyettesíti a vattakorongot és a sminklemosót is. Meleg vízzel használom és MINDENT leszed, még a vízálló Anastasia Dipbrowt, a vízálló tust és az amúgy nehezen lemosható szempillaspirálomat is. Nagyon puha, ha többször is át kell menni vele egy területen nem dörzsöli ki a bőrömet. A mérete elég nagy, szem környékére kicsit bumszli, de megoldottam azzal hogy félbehajtottam. Könnyen ki lehet mosni szappanos vízzel, kézzel. Nagyon elégedett vagyok vele, örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.