Egyéb

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 kapszula   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kiszerelés:   90 kapszula
Lelőhely:   drogériák, bioboltok
Kategória:   Szépségvitaminok

Speciális, prebiotikus hatású növényi rostjai megkötik a táplálékkal bevitt cukrok és zsírok jelentős részét, amelyek természetes úton távoznak a szervezetből. Ugyanakkor visszaállítja a fogyasztó bélflóra egyensúlyát, ismét képessé tesz a sikeres fogyásra!

Csak természetes összetevők. Rost-Komplex Struktúra (többek közt zabból, almából és répából)

Hecate

2019. szeptember 26.

Most nyáron kezdtem el használni a Fatbondot. Az első hónapban kerek 5 kilót adtam le vele és azóta is fogyok. Mindez azért nagy szó, mert hormonális betegségeim és mitokondriális bajaim vannak, illetve gyakran vizesedem. Az első gond miatt hízhatok, a mitokondriális gondok miatt kevés az energiám és hamar túlmelegszem, így nehéz számomra a mozgás. Sajnos a termék nem olcsó, viszont a közértben ételre kevesebbet kell költeni, így kompenzál az árából. Nincs kellemetlen szaga, íze és mivel eltölt nem gond az étkezésekig a negyed óra kiválása se vele. Ami külön öröm a számomra, hogy valóban a hasamból adtam le, amit érzek a nadrágjaimon, meg látom is. Ami még klassz, hogy bár nem zabiztam sokat, de a tejnek naponta és nagy mennyiségben képtelen voltam ellenállni egész életemben, ezt a túlzott, kínzó sóvárságom megszüntette. Így el tudom hinni, hogy mások nasiingerére is odahat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.