Egyéb

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csicseri, Módosítva: 2015. november 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A szappanban lévő iszap ismert gyógyhatásai, a reumatikus- és mozgásszervi bántalmaknál, a neurológiai, a belgyógyászati és nőgyógyászati bántalmaknál, a bőrregenerálásban szoktak segíteni.

marta.kisasszony

2017. december 8.

Szeretem, mert sokáig elég, nem csúszkál ki a kézből, nem ragad. Reumám nincs, a bőrproblémákat szépen kezeli, igaz, engem nagyon-nagyon enyhén szárít (sokkal kevésbé, mint más szappan, vagy tusfürdő), de ezt az iszapnak tudom be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Emulgeálószerek: Sodium Oleate, Sodium Linoleate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate
Tisztítószerek: Sodium Oleate, Sodium Linoleate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>