Egyéb

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2021. március 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: grapefruit, bors, rózsabors

Szívjegyek: nőszirom, feketebors, geránium

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, fehér pézsma

Fiat 500 for Him fújósok
Ár: 750 Ft, 1100 Ft, 1650 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2021. március 26.

Csalódás.. nem azért, mert egy hordhatatlan illatról van szó, hanem mert az ikonikus, több mint 60 éve kiadott, a mai napig is az emberek szájára kivétel nélkül mosolyt csaló, az olasz életérzést kb. már önmagában megtestesítő 500-as Fiat-ra hivatkoznak vele egész egyértelműen.. :D
Nem is lenne ezzel semmi gond, ha azt a múltat tisztelve, akár modern formába öntve próbálták volna prezentálni (mint ahogy azt tették a 2007-es modern, de továbbra is zseniális, új kisautó formájában) parfümként.
Értem.. olcsó illat egy autómárkától.. nyilván kár tőle bármi hangulatot, tűzijátékot várni (bár van itt néhány Bentley, akár Ferrari illat, ami pont ennyibe kerül és bizony ott ellövik amit el kell..). de..olaszokról van szó és ők adták hozzá nevüket, majd nemzetük egyik ékének parodizálása lett a végeredmény.
Picit felhúztam magam.. :) Inkább került volna 2-3x ennyibe a parfüm, de érezném a szikrázó napsütést, a Cinque Terre csodás és felemelő hangulatát, mindezt egy Fiat 500 volánja mögött parfüm formában.. hát nem érzem.. egy kicsit közönséges, átlagos, bulis, oké FIATalos, kezdetben fűszeres némi íriszes, virágos jegyeket mutató, leszáradásában már inkább púderes de hagyományt nyomokban sem tartalmazó illatvilág.. nem rossz, de számomra megszokott, ma divatos, holnap elfeledett illat.
Mekkora ziccert hagytak ki ezzel.. nem is értem..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Mekkora ziccert hagytak ki ezzel.. nem is értem..